„Apple“ analitikas sako, kad „iPhone 15 Pro“ kaista ne dėl „A17 Pro“, o dėl prasto aušinimo

Buvo gauta keletas pranešimų, kad pirkėjai pastebėjo, jog jų „iPhone 15 Pro“ serijos telefonai neįprastai įkaista, kai kuriais atvejais korpuso temperatūra siekė 46 laipsnius pagal Celsijų. 9To5Mac rašo, kad kai kurie teigė, jog problemos kyla įkraunant telefoną laidu; vienas asmuo teigė, kad jo „iPhone 15 Pro Max“ buvo per karštas, kad jį būtų galima liesti greitojo įkrovimo metu.

Daugelis žmonių suabejojo, ar perkaitimo problemos susijusios su visiškai naujju „iPhone 15 Pro“ „A17 Pro“ sisteminiu lustu – pirmuoju pramonėje pagamintu naudojant 3 nm litografiją. Tą patį pranešė Kuo, jis teigė, kad problema nesusijusi su pažangiuoju TSMC gamybos procesu.

Analitikas mano, kad labiausiai tikėtina priežastis, kodėl „iPhone“ neįprastai įkaista, yra kompromisai, kurių „Apple“ ėmėsi siekdama padaryti telefoną lengvesnį. Kuo teigia, kad tarp jų – sumažintas šilumos išsklaidymo plotas, kuris kartu su labiau šilumai laidžiu titano rėmeliu neigiamai veikia šilumos pasiskirstymą. Kuo mano, kad „Apple“ galės išspręsti perkaitimo problemą atnaujindama programinę įrangą, tačiau bet kokie reikšmingi patobulinimai pareikalaus apriboti telefono našumą, o tai nepatiks pirkėjams.

Verta pabrėžti, kad telefonai gali labai įkaisti pirmąją dieną po paleidimo kai vyksta konfigūravimo procesai, nors ši problema išlieka ir po kelių dienų. Atrodo, kad ne visi naujieji „iPhone“ paveikti perkaitimo, o tai šiek tiek keista, jei problema iš tiesų susijusi su ta pačia kiekviename telefone esančia šilumine konstrukcija. Tikimės, kad laikui bėgant sužinosime daugiau.

11 Komentarai

  1. Povilas parašė:

    Prastas ausinimas = scrapyard

  2. Jordan parašė:

    Turiu 15 pro (ne plytafona). Kolkas bedu del kaitimo per savaite nebuvo. Tiesa as ir smartphone naudoju kaip smartphone – paziuri koki maza video, straipsni paskaitai ar browsini. Is telefono konsoles nedarau, tam ir yra daigtais naudoti butent tagal use case.

  3. xFiniti64 parašė:

    Cia kaista, nes durneliai netaip laiko, su savo karstom rankom. Ismokyt tinkamai laikyt tuos telefonus , po galais.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.