„Apple“ dominuoja geriausiai parduodamų telefonų modelių dešimtuke

Naujausioje „Counterpoint Research“ ataskaitoje, kurioje pateikiamas dešimties perkamiausių praėjusių metų telefonų dešimtukas, teigiama, kad 2022 m. buvo puikūs „Apple“ ir jos „iPhone“ telefonų serijai. Aštuoni iš dešimties populiariausių prietaisų buvo iš „Apple“ stovyklos, o pirmąją vietą užėmė „iPhone 13“, kuriam teko 5 % visų išmaniųjų telefonų pardavimų visame pasaulyje ir 28 % visų „iPhone“ pardavimų. Nuo 2021 m. rugsėjo mėn. iki 2022 m. rugpjūčio mėn. „iPhone 13“ buvo geriausiai parduodamas telefonas JAV, Jungtinėje Karalystėje, Kinijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje.

Antroje vietoje su 2,8 % visų pasaulinių išmaniųjų telefonų pardavimų atsidūrė „iPhone 13 Pro Max“, po kurio sekė jo įpėdinis – „iPhone 14 Pro Max“, turėjęs 1,7 % visų pardavimų. Su „iPhone 14 Pro Max“ taip pat yra pirmas kartas, kai „Pro Max“ versija aplenkia įprasto dydžio ir „Pro“ versijas.

Ketvirtas geriausiai 2022 m. parduodamas telefonas buvo „Samsung Galaxy A13“, po kurio penketuką užbaigė „iPhone 13 Pro“. Dar 2020 m. spalį pristatytas „iPhone 12“ buvo šeštas geriausiai parduodamas 2022 m. telefonas, po jo sekė „iPhone 14“, kurio pardavimai sudarė 1,5 % visų pardavimų. Devintoje vietoje atsidūrė „iPhone SE“ (2022 m. modelis), o dešimtuką užbaigia „Samsung Galaxy A03“.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.