„Apple“ sako, kad 8 GB RAM su M3 „Macbook“ prilygsta 16 GB RAM „Windows“ sistemai

„Apple“ paaiškino savo sprendimą toliau leisti naujus „MacBook Pro“ modelius, kuriuose yra tik 8 GB RAM. „Apple“ pasaulinės produktų rinkodaros viceprezidentas Bob‘as Borcher‘is tvirtina, kad dėl padidėjusio efektyvumo „Apple“ produktuose 8 GB atmintis prilygsta 16 GB atminties našumui kitose sistemose.

Pigiausias M3 „MacBook“ yra 14 colių „MacBook Pro“, kuriame yra 8 GB unifikuotos atminties, tačiau jis kainuoja 1599 JAV dolerius. Tuo tarpu asmeninių kompiuterių naudotojai gali nesunkiai rasti nebrangesnių nešiojamųjų kompiuterių su 16 GB sisteminės RAM ir papildoma VRAM atmintimi. Nors vieninga atmintis turi tam tikrų privalumų, palyginti su operatyviąja atmintimi su lizduose, 8 GB vis tiek yra mažesnis kiekis, kuriuo gali dalytis procesorius ir grafika.

Borcher‘io komentarai buvo pateikti interviu su turinio kūrėju Lin Yi. Vadovas užsiminė, kad „Apple“ naudotojai neturėtų nerimauti dėl bazinio M3 nešiojamojo kompiuterio pajėgumo didelėms apkrovoms, nes jis efektyviau valdo operatyviąją atmintį nei „Windows“ produktai.

Nors jis neminėjo konkrečių programų ar našumo skaičių, Borcher‘is paprašė klientų atkreipti dėmesį ne tik į sistemos specifikacijas. Norint patikrinti jo teiginius, greičiausiai reikėtų atlikti nuodugnius lyginamuosius testus, kuriuose būtų lyginamos konkrečios daug atminties naudojančios programos 8 GB „Macbook Pro“ kompiuteryje ir maždaug analogiškame 16 GB „Windows“ nešiojamajame kompiuteryje.

4 Komentarai

 1. newdiamond parašė:

  ateini pirkti 50 m2 buto , o kaina kaip uz 100 ir klausi kodel.
  o tau brokeris – musu butai komfortu prilgysta 100 m2 butui….

  tik apple gali sau dabar taip leisti ishsikalineti….

  • Diaxminde parašė:

   Visur tas pats. Kad ir maisto produktų svorio mažinimas.
   Čia iš kurio galo pažiūrėsi ir suprasi, kame šuo pakastas, kurioje vietoje durnina pirkėją.

   • nemesis parašė:

    O koks skirtumas? Jei 10% padidins kainą tai tada jau OK bus? O jei kainą paliks identišką bet sumažins produktą ne? Viskas brangsta, pinigų politika taip užprogramuota…

    O šiaip ir gerai, mažiau problemų dėl viršsvorio gal turės žmonės, sveikesni bus…

 2. iTroubl3 parašė:

  Jeigu tu tikrai gali tiek pat kiek su 16GB RAM, tai viskas gerai tai tampa tik skaičiumi, bet manau, kad taip nėra 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.