„Steam“ ruošia „Deck“ su OLED ekranu

„Steam“ atskleidė „Deck“ su didesniu 7,4 colio OLED ekranu ir HDR palaikymu. Įrenginyje įmontuotas naujas 6 nm AMD APU procesorius kodiniu pavadinimu „Sephiroth“, išlaikant tas pačias specifikacijas, kaip ir jo pirmtako. Platformoje taip pat naudojama spartesnė LPDDR5-6400 atmintis.

OLED variante įdiegta keletas patobulinimų, pavyzdžiui, atnaujinta Wi-Fi 6E belaidžio ryšio sąsaja, palaikanti 2,4/5,0/6,0 GHz tinklus ir IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax standartus. Be to, jis gali pasigirti didesniu 50 Whr akumuliatoriumi, bet kartu 30 g mažesniu svoriu (5 %) ir mažesniu išskiriamos šilumos kiekiu.

Ekrano skiriamoji geba yra 1280×800, o didžiausias ryškumas – 1000 nitų HDR ir 600 nitų SDR turiniui. Be to, 90 Hz dažnio ekranas užtikrina 110 % P3 spalvų gamos aprėptį. Pasak „Valve“, vien ekranas prisidės prie mažesnio energijos suvartojimo – maždaug perpus mažiau vatų.

Atnaujinta OLED versija pasižymi patobulintu radiatoriumi su storesne konstrukcija, ir pristato pakeistą ventiliatoriaus konfigūraciją. Pranešimuose nurodoma, kad ši sistema veikia su mažesniu triukšmo lygiu ir generuoja mažiau šilumos, palyginti su pirmtakais.

Ką tik pristatytoje OLED versijoje bus siūloma 1 TB talpos atminties galimybė, o tai reiškia, kad ji akivaizdžiai pakeis 512 GB versiją už tą pačią 649 USD kainą. Tuo tarpu 512 GB OLED versija kainuos 549 USD, o dabartinio 512 GB LCD modelio kaina sumažės iki 449 USD. 256 GB LCD modelis dabar kainuos 399 USD, o 64 GB pradinio lygio modelio kaina mažėja iki 349 USD.

Bendrovė „Valve“ patikino naudotojus, kad „Deck“ OLED išlieka suderinamas su originaliai LCD versijai skirtais priedais. Be to, bus galima įsigyti ir riboto leidimo variantą su unikaliu permatomu dizainu. OLED versiją planuojama pristatyti lapkričio 16 d.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.