LG praneša apie išmanius monitorius su „WebOS“

„LG Electronics“ (LG) pristato naujausią LG SMART monitorių seriją (modelius „32SR50F“ ir „27SR50F“). Universaliems naujiems 31,5 ir 27 colių monitoriams visai nereikia jokio kompiuterio prijungimo, todėl jie idealiai tinka produktyviam darbui. Kartu su pažangiais IPS ekranais, užtikrinančiais tikroviškas spalvas ir stiprų kontrastą, LG SMART monitoriuose įdiegta LG „WebOS 23“ platforma, kuri suteikia daugiau patogumo dirbant nuotoliniu būdu, taip pat transliuojant mėgstamas laidas, sporto varžybas ir muziką.

Naujausi LG SMART monitoriai, kuriuose įdiegta „WebOS 23“, užtikrina išskirtinį patogumą. Modeliai „32SR50F“ ir „27SR50F“ suteikia lengvą prieigą prie srautinių transliacijų programų, kurios siūlo pritaikytas filmų, serialų ir muzikos rekomendacijas iš „Home Board“ ekrano ir asmeninių sporto profilių. Taip pat yra „LG Mood Music“ funkcija, kuri atlieka asmeninio didžėjaus funkciją ir sudaro grojaraščius pagal naudotojo muzikinius pageidavimus.

Patogūs sprendimai dirbantiems iš namų – monitoriuose integruota „LG Home Office“ programinė įranga, palaikanti įvairias produktyvumo programas, įskaitant „Microsoft 365“ ir „Google Calendar“. LG SMART monitoriai padeda dar labiau patobulinti darbo eigą ir pašalina būtinybę tiesiogiai jungtis prie kompiuterio, nes naudotojai gali lengvai dalytis turiniu iš savo išmaniųjų įrenginių per „AirPlay 2“ ir „Miracast“. Naujieji monitoriai netgi gali veikti kaip išmaniųjų namų centrai, nes palaiko LG „ThinQ Home Hub“, todėl naudotojai gali stebėti ir valdyti savo namų prietaisus. Naudodamiesi „ThinQ“ programėle, monitoriai „32SR50F“ ir „27SR50F“ gali prisijungti prie įvairių su daiktų internetu suderinamų buitinių prietaisų, pavyzdžiui, šaldytuvų ir skalbyklių.

Planuojama, kad naujieji LG SMART monitoriai bus išleisti pagrindinėse Šiaurės Amerikos, Europos, Azijos, Artimųjų Rytų ir Pietų Amerikos rinkose, o JAV juos bus galima įsigyti nuo šių metų lapkričio mėn.

7 Komentarai

  1. EgidijusL parašė:

    Kaip jums brendų monitoriai dėl akių varginimo, kiek biure bandyta, tai geriausiai atsiliepia į HP ar Dell. Pastatai Samsung ar LG ir pradeda žmonės skustis, jog akis vargina ir įskausta, dėl ko ir galvą pradeda skaudėt. Duodi Dell, ramiai sėdi be skundų…

    • nemesis parašė:

      Darbe turėjom ilgai 22″ HP LA2205wg, Hyundai, tada 23-24″ Samsung, AOC, Dell, Phillips, LG. Pats sėdžiu darbe su dviem AOC 24″ – nesiskundžiu (pirmas darbas kurį padarau pasistatęs sau monitorių tai sumažinu kontrastą iki minimalaus, bet man vis dar priimtino). Visi biudžetiniai ofisiniai (ne IPS, 60hz, dažniausiai reguliuojamo aukščio kojom ir t.t.). Kažko labai išskirti negaliu, kartais būna kad neva rodo kažkaip netaip, bet dažniausiai taip būna dėl RDP ir skirtingų scale (pvz 125% notebooke su 15″ ir Full HD) ir jungiamasi į stacionarą kur yra full HD rezoliucija be išdidinimo, tai vaizdas išgriūna nors rezoliucijos kaip ir geros, ir neatsistato po RDP atsijungimo.
      Gesti negenda niekas, tik philipsai du buvo pagedę per 13 metų, vienam smegenys, kitam maitinimas (tai iš dviejų gavosi vienas). Tiem HP LA2205wg tai po 10 metų išdegė led’ai – labai jau silpnai šviest pradėjo ir ryškumas labai prastas tapo…

      Dėl galvos skaudėjimo tai siūlyčiau patikrinti kabineto lempas su telefono kamera ar nemirguliuoja.
      https://www.youtube.com/shorts/W54p1nJjZ1Y

      Dar ant monikų pastebėk, kad gal tie, kur skundžiasi, įjunkt pabandyk kokį offiso presetą su low blue light, mažesnį kontrastą nustatyk. Atlik mokslinį eksperimentą su presetais, truputį pasukčiauk – kai kam nunešk tokį patį antrą monitorių ir sakyk va geras čias, nebeskaudės galvos su juo jau (placebo efektą patikrink). Kitiem sukeisk tarpusavyje (jei modeliai skirtingi) ir stebėk kas gausis 😀

      Mano konkrečiai subjektyvia nuomone.
      Iš senų 22″ geriausi buvo HP LA2205wg. Naujesni jau nebepakliuvo.
      Iš naujesnių visų kuriuos turim 23-24″ – Dell ir AOC (HP nebeteko išbandyt).

  2. aiwaris parašė:

    ofisuose jai monikai butu naudojami ne 60Hz Crap tai pasibaigtu beveik visos bedos su akiu varvejimu plius aisku ofiso mode on tai gali sedet nors i parom prie moniko tamsoj ir akys nevarves 😀

  3. kernelis parašė:

    Beveik visais atvejais akiu nuovargiui didziausia itaka turi monitoriaus sureguliavimas (iskaitant OS UI sureguliavima) ir darbo vietos apsvietimo sureguliavimas, o ne monitoriaus peneles kokybe.

  4. aiwaris parašė:

    ne paneles kokybes reikalas nes o Hz tikrai labai didelia ytaka akim turi ir cia pofik gaming ir pan crap

    • kernelis parašė:

      Hz itakos turi, taciau nuo netinkamai sureguliuoto 120 ir daugiau Hz LCD akys pavargs greiciau, nei nuo tinkamai sureguliuoto 60Hz LCD. Paprasciausiai kontrastas, sviesumas, spalvu siluma ir deriniai bei grafiniu objektu dydis fiziologiskai turi didesne itaka akies raumenu pavargimui, nei atnaujinimo daznis, bent jau kalbant apie LCD, kuris priesingai nei CRT ar plasma neturi su atnaujinimo dazniu susieto sviesumo kaitaliojimosi.

      Aisku, geriausia tiesiog tinkamai susireguliuoti daugiau Hz turinti monitoriu ir pasiimt maksimuma naudos, taciau Hz aukstuma as labiau sieciau su psichologiniu „nuovargiu“ o ne fiziologiniu. Kai zmones pripranta prie smooth scrolling’o ir pan, su aukstesnio daznio monitorium, aiskiai jauciasi komfortabilumo skirtumas nuo 60Hz ir prie jo daugiau nesinori sesti.

  5. aiwaris parašė:

    as pats perejau nuo LG ips ultrawide 60Hz kuris kosmariskas buvo visus tuos kelis metus kiek naudojau pastoviai varvancios akys ir skaudanti nuo to net galva nors jis buvo sukalibruotas draugo su spider jai neklystu tai tik sviesuma tekeitinejau bet niekas nepadejo na o kai perejau ant 144Hz visos bedos dingo aisku ir atlikta kalibracija nr1 man yra naujam monikuj 🙂 is mano ratuko zmoniu ir kas perejo ant daugiau Hz ir visi to nauda pajuto ypac jai reikia dirbt prie tamsesnio apsvietimo ir plius jie siais laikais nebera brangus ir is po tokiu nebeimanoma gryzti prie standarto 60Hz dar vienas pastebejimas pasijaucia labiausiai po ilgesnio laiko ne per kokias kelias panaudojus.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.