„Apple“ susiduria su „Vision Pro“ gamybos sutrikimais

Po daugybės atidėjimų „Apple“ prieš mėnesį pagaliau pasauliui pristatė „Vision Pro“ ir suteikė sau daug laiko atsikvėpti, sakydama, kad akiniai bus pradėti pardavinėti kitų metų pradžioje. Per tą laiką jos gamybos partneriai turėjo pagerinti našumą ir išspręsti kitas problemas.

Tačiau viskas vyksta ne pagal planą, praneša „Financial Times“, ir „Apple“ vidinis tikslas parduoti 1 mln. vienetų per pirmąjį pristatymo mėnesį buvo sumažintas. Du informuoti asmenys teigia, kad akinius surenkanti bendrovė „Luxshare“ dabar ketina 2024 m. pagaminti mažiau nei 400 000 vienetų. Pranešama, kad kiti du komponentų tiekėjai gavo užsakymų tik 130 000-150 000 vienetų kitiems metams. Didžiausią galvos skausmą kelia brangiausi komponentai – du mikroOLED ekranai, kuriuos gamina „Sony“ ir TSMC bei kenčia dėl mažo išeigos kiekio.

„Apple“ kuria pigesnius akinius ir svarstė kitus ekranų tipus, pavyzdžiui, mini-LED, bet galiausiai nusprendė pasilikti prie sudėtingo micro-OLED. „Apple“ kalbasi su Samsung ir LG, kad pabandytų juos įdarbinti kaip ekranų tiekėjus pigesniam įrenginiui (taip pat rengiamasi sukurti antros kartos flagmaną).

2 Komentarai

 1. Roger2x parašė:

  Turiu neobjektyvu, bet savo isitikinima. Kol VR nebus 16K ir daugiau nei 120 fps, tol nebus pasiekta pilnos vizualios realybes

  • SoTOP parašė:

   Pilną virtualią realybę pasieksim kai tiesiai į smegenis transliuos informaciją taip, kad nesijaus skirtumo nuo realybės.

   O kalbant apie dabartinius VR, tai 16K tikrai nereikia kad būtų pasiekiamas labai geras vaizdas, tokiam lygiui net ne ekranai svarbiau, bet linzės tinkamai parodyti tą vaizdą be kompromisų. Plius dabartiniai PC nepakankamai greiti aukštos klasės VR akiniams, tarkim Varjo VR-3.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.