RTX 4060 Europoje jau kainuoja mažiau nei nustatyta rekomenduojama kaina

Naujai išleista RTX 4060 vaizdo plokštė žaidėjams nepadarė stipraus įspūdžio. Ši situacija ypač akivaizdi Europoje, kur žaidėjai nenori pirkti šios vaizdo plokštės. Reaguodami į prastą paklausą, mažmenininkai visame žemyne skubiai griebėsi siūlyti nuolaidas RTX 4060 vaizdo plokštėms.

„Mindfactory“ siūlo RTX 4060 įsigyti už sumažintą 310 eurų kainą. Prancūzijos mažmenininkas „Hardware.fr“ taip pat pasekė šiuo pavyzdžiu ir siūlo tą patį „MSI Ventus 2X“ modelį už 309 €, kai naudojami galiojantys kuponai. Šis kainos sumažinimas reiškia, kad kaina sumažėjo 6 % vos per šešias dienas nuo pirminio RTX 4060 išleidimo.

„MSI Ventus 2X“ modelis yra viena iš rekomenduojamos kainos vaizdo plokščių, kurios kaina yra 329 EUR. Tačiau panašu, kad mažmenininkai susiduria su sunkumais, norėdami sulaukti pakankamo susidomėjimo šia vaizdo plokšte. Todėl jie buvo priversti sumažinti kainas, tikėdamiesi paskatinti paklausą ir pritraukti daugiau pirkėjų.

2 Komentarai

  1. ZeroFM parašė:

    Oj kris dar gan smarkiai, čia yra 250$ vertės gpu max. Vien pažiūrėjus į 156mm² mažuliuką ir visą varganą ir tuščia gpu pcb o kur dar aušinimai kaip zotac spider, gigos windforce SU VIENU heatpipe. Visiškai išsidirbinėjimas ir šikimas ant galvos customer

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.