„ASRock“ atskleidė baltas „Intel“ B760 / H610 ir AMD B550 pagrindines plokštes

„ASRock““ pristato naują „Pro“ serijos pagrindinių plokščių dizainą, kuris gal ir nėra visiškai baltas, tačiau jame tikrai vyrauja balta spalva. Ši šviežia išvaizda bus taikoma dviem „Intel“ pagrindinėms plokštėms – B760M-HDV/M.2 ir H610M-HDV/M.2+ D5, taip pat AMD B550M Pro SE pagrindinei plokštei.

Balta pagrindinė plokštė su baltais ir sidabriniais įvesties ir išvesties elementų gaubtais suteikia elegantišką išvaizdą, nors kai kurie elementai, pavyzdžiui, atminties lizdai ir maitinimo bei sąsajos jungtys, išlaiko juodą spalvą. Nepaisant to, atsižvelgiant į tai, kad šios plokštės priklauso „ASRock“ biudžetinių pagrindinių plokščių serijai, perėjimas prie patrauklesnio dizaino žaidėjams siūlo nebrangų ir gerai atrodantį variantą savo sistemoms kurti.

„ASRock“ su pasididžiavimu užtikrina, kad visos šios pagrindinės plokštės palaiko M.2 SSD diskus, o PCIe tipas skiriasi priklausomai nuo mikroschemų rinkinio. Be to, visos jos atitinka „Micro-ATX“ standartą ir turi vieną arba du pilno dydžio PCIe x16 lizdus.

Šiuo metu nė viena iš šių plokščių nėra prieinama prekyboje, todėl tiksli kaina nepatvirtinta. Tačiau šiais atnaujinimais „ASRock“ siekia pasiūlyti patrauklų pasirinkimą tiems, kurie ieško estetiškos, tačiau nelabai brangios pagrindinės plokštės savo žaidimų sistemoms.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.