Tikimasi, kad „iPhone 15“ šeimos paklausa bus mažesnė už „iPhone 14“

Šį rudenį pasirodys „iPhone 15“ šeimos telefonai, kurių kaina bus padidinta, o rėmeliai bus siauresni. Įdomu tai, kad būsimos serijos paklausa šiuo metu vertinama kaip mažesnė nei praėjusiais metais pasirodžiusios „iPhone 14“ serijos paklausa. Taip teigia su tiekimo grandine susijęs žinomas analitikas Ming-Chi Kuo. Savo naujausioje ataskaitoje jis tai atvirai teigia: „iPhone 15“ paklausa yra mažesnė nei „iPhone 14“.

Žinoma, šiuo metu tai tik prognozė. Situacija gali pasikeisti. Anot Ming-Chi Kuo, „jei po pateikimo rinkai „iPhone 15“ paklausa nebus geresnė nei rinkos lūkesčiai, dauguma tiekėjų antrąjį pusmetį susidurs su augimo problemomis“.

Tačiau silpnesni pardavimai prognozuojami ne tik „iPhone“ telefonams. „Apple“ aparatinės įrangos produktų tiekimo prognozės 2023 m. antro pusmečio yra beveik visuotinai silpnesnės, palyginti su praėjusiais metais. Vienas dalykas, kuris gali pakeisti prognozių bangą, yra tai, kad „Apple“ aiškiai nurodo, kad teigiamai vertina rinkos paklausą 2023 m antrame pusmetyje arba 2024 m. Kol kas neaišku kaip bus, tad teks sekti realius pardavimų duomenis, o ne kliautis prognozėmis.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.