„Assassin’s Creed“ juntamojo grįžtamojo ryšio marškinėliai leis žaidėjams pajusti kiekvieną smūgį, dūrį ir kritimą

Kartais po sunkios dienos norisi grįžti namo ir atsipalaiduoti. Kitais kartais norisi grįžti namo, apsivilkti aptemptus marškinėlius ir pajusti imituojamus smūgius ir dūrius. Jei priklausote pastarajai kategorijai, žinokite ką: jums pasisekė. „Assassin’s Creed“ kūrėja „Ubisoft“ bendradarbiauja su juntamojo (Haptic) grįžtamojo ryšio technologijų kūrėja OWO ir praneša apie „Assassin’s Creed Mirage Edition Haptic Gaming System“.

Haptinio grįžtamojo ryšio marškinėliai leidžia naudotojams pajusti tikrus fizinius pojūčius manipuliuojant bangomis, susijusiomis su skirtingais grįžtamojo ryšio tipais, esančiais OWO pojūčių bibliotekoje. Bibliotekoje yra įvairių pojūčių ir patirčių – nuo vėjo, streso ir laisvojo kritimo iki durtinių žaizdų, sunkių pilvo žaizdų ir šūvių su išėjimo žaizdomis.

Tikimasi, kad „Mirage“ versija bus tiekiama su specifikacijomis, panašiomis į OWO „Founder Limited Edition“ haptinio grįžtamojo ryšio marškinėlių. Riboto leidimo „Founder Limited Edition“ tiekiamas su dešimčia haptinių pojūčių vietų, 100 omų didelio laidumo elektrodais, „Bluetooth 5.2“ ryšiu ir aštuonias valandas įkraunama C tipo USB baterija. Pasak OWO „Assassin’s Creed“ puslapio, „Mirage“ leidimas taip pat bus pristatomas su papildomomis funkcijomis, įskaitant „Assassin’s Creed“ stiliaus „Lycra“ marškinėlius, 20 gelio pagalvėlių, laikymo maišeliu, OWO įrenginiu ir „Assassin’s Creed“ žaidimo kodu.

Galima pamanyti, kad tikrai nėra gero būdo, kaip pardavinėti durtines žaizdas, šūvius ir vabzdžių įkandimus kaip gerą laiką, tačiau OWO kažkokiu būdu tai padarė. Įmonė buvo išrinkta viena iš CES 2022 apdovanojimų už inovacijas virtualios ir papildytosios realybės kategorijoje. CES 2023 m. ji dar kartą buvo pripažinta garbės laureate, šį kartą už savo haptinio grįžtamojo ryšio rankovės technologiją.

„Assassin’s Creed Mirage“ planuojama išleisti šių metų spalio 12 d. PC, „PlayStation“, „Xbox“ ir „Amazon Luna“ naudotojams.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.