ASUS parodė RTX 4090 BTF be išorinės maitinimo jungties

ASUS jau keletą mėnesių propaguoja šią koncepciją. Tačiau bendrovei prireikė laiko sukurti tikrus produktus, o ne tik prototipus, ir užtikrinti jų parengtį galutiniams vartotojams. BTF vadinama naujovė apima pagrindinės plokštės priekyje esančių jungčių pakeitimą paslėptomis jungtimis kitoje pusėje. Ši koncepcija išplėsta ir vaizdo plokštėms, naudojant visiškai naują PCIe jungtį.

Dėl naujosios jungties nebereikia išorinių kabelių, nes visą maitinimą tiekia pagrindinės plokštės jungtis. Tai reiškia, kad RTX 40 BTF serijos vaizdo plokštės neturi 12VHWPR jungties, ir tai dabar taikoma dviem modeliams, įskaitant NVIDIA flagmaną – „RTX 4090 ROG STRIX“. ASUS taip pat pristato „RTX 4070 TI SUPER“ iš „TUF Gaming“ serijos, kuri irgi bus su nauju PCIe energijos tiekimo sprendimu.

ASUS bendradarbiauja su įvairiomis bendrovėmis, kad įgyvendintų šią koncepciją. Būtina pažymėti, kad tokioms vaizdo plokštėms reikės specialių pagrindinių plokščių su tam skirtomis jungtimis, be to, reikės kompiuterių korpusų gamintojų paramos, kad būtų užtikrinta pakankamai vietos kabeliams

Šiuo metu nė vienas kitas vaizdo plokščių prekės ženklas nepareiškė paramos šiai koncepcijai, o tai rodo, kad ASUS RTX 40 BTF serija greičiausiai liks nišiniu produktu. Iššūkis yra parduoti jį žaidėjams, kurie galiausiai ieškos naujo kompiuterio ar naujos vaizdo plokštės. Dėl to gali atsirasti ribotas skaičius susidomėjusių BTF standartu, ypač atsižvelgiant į specialios BTF pagrindinės plokštės reikalavimą.

ASUS pasiūlė įdomią idėją: specialų adapterį, kuris tilps į vaizdo plokštės PCIe jungtį ir leis naudotojams nutiesti vietinį 12VHWPR kabelį. Šis adapteris netiks visoms pagrindinėms plokštėms, tačiau jis tiks Mini-ITX konstrukcijoms ir kai vaizdo plokštė montuojama vertikaliai.

Labai tikėtina, kad ASUS ir jos partneriai galiausiai pasiūlys visas BTF sistemas. Šiuo metu nėra jokios informacijos apie kainas ar išleidimo datas. ASUS pranešimuose pateikiama papildoma informacija apie siūlomus pagrindines plokštes ir korpusų modelius, atitinkančius šią koncepciją. ASUS tikisi, kad per pirmąjį ketvirtį „Aerocool“, „be quiet!“, „Cooler Master“, „Corsair“, „Inwin“, „Lian Li“, „Phanteks“, „Silverstone“ ir „Thermaltake“ pateiks daugiau korpusų variantų, todėl laukite daugiau informacijos iš šių prekių ženklų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.