„Asus“ pasiūlys „GeForce GTX 1070 Ti Cerberus“

„Asus“ pradės pardavinėti naują „GeForce GTX 1070 Ti Cerberus“ vaizdo plokštę jau artimiausiu metu. Dabar vaizdo plokštė jau prieinama Azijoje, greitu metu ją bus galima nusipirkti Europoje ir JAV. Gamintojas sako, kad kiekviena vaizdo plokštė yra išbandoma iki maksimumo ir patikrinamas jos suderinamumas su žaidimais.

„Asus GeForce GTX 1070 Ti Cerberus“ turės du ventiliatorius, kurie nebijo dulkių ir turi IP 5X sertifikatą. Nieko nestebins, kad ventiliatoriai nesant apkrovos išsijungia ir pradės veikti tik tada, kai grafikos procesorius pasieks 55 laipsnius pagal Celsijų.

Vaizdo plokštė turės du režimus: „Gaming Mode“ ir „OC Mode“.

 • „Gaming Mode“: (bazė 1,607 MHz / boost 1, 683 MHz)
 • „OC Mode“: (bazė 1,670 MHz / boost 1,746 MHz)

Kaip žinome, visos GTX 1070 Ti turi būti su tokiu pačiu dažniu ištraukus iš dėžutės. Norint pasiekti „OC Mode“ teks diegti „Asus“ programinę įrangą.

„Asus GeForce GTX 1070 Ti Cerberus“ turės 8 GB GDDR5 atminties, kuri su grafikos procesoriumi sujungta per 256 bit atminties magistralę. Vaizdo išvestims bus skirtos DVI-D ×1, HDMI ×2, DisplayPort ×2 jungtys.

6 Komentarai

 1. TMG parašė:

  Dizainas iš viršaus toks nelabai, bet gal priprast reik :).

  • jokbon parašė:

   Prisiliesi ir suluš perpus, is tusciavidurio plastiko, kad didesnes vibracijos jaustusi, o kampu tiek daug kad geriau dulkes rinktusi.
   Nu aisku pigus plastikas gal kiek prisides prie to kad pci nenuluš, bet man labiau prie širdies butu kad daugiau ten aliuminio panaudotu o plastikus pamirštu, nors čia labai jau svajonės…
   jeigu užsakyt iš kurnors dizaina tada gal butu galima kažko padoresnio tiketis o ne mainstream šūdo

 2. newdiamond parašė:

  hmm…“patikrinamas jos suderinamumas su žaidimais“
  Fetish ?

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.