Atskleistas „Sony Xperia 1VI“ telefonas su „Snapdragon 8 Gen 3“

„Sony Xperia 1 VI“ atskleistas oficialiai ir atrodo kaip sveikintinas „Xperia 1 V“ formulės patobulinimas. Didžiausias pokytis – atsisakyta pagrindinio 4K OLED ekrano su kinematografiniu 21:9 kraštinių santykiu ir pereita prie įprastesnio 19,5:9 1080x2340px ekrano. Ekrano įstrižainė vis dar yra 6,5 colio, tačiau dėl naujų proporcijų jis iš tikrųjų yra šiek tiek didesnis.

Ekranas dabar taip pat ryškesnis – nuo 900 nitų iki 1300 nitų – ir išmanesnė – LTPO panelė kintamai reguliuoja dažnį nuo 1 Hz iki 120 Hz, o „Xperia 1 V“ dažniausiai reguliuodavo dažnį nuo 60 Hz iki 120 Hz.

Tai greičiausiai turės teigiamos įtakos akumuliatoriaus veikimo trukmei – „Sony“ skuba pabrėžti, kad 5000 mAh akumuliatoriaus užteks dviem dienoms naudojimo. Akumuliatorius gali būti įkrautas 50 % per 30 minučių naudojant 30 W įkroviklį, o dėl „Battery Care“ ir „Xperia Adaptive Charging“ funkcijų baterija gali išlaikyti bent 80 % savo talpos po 4 metų naudojimo.

Audiofilai apsidžiaugs sužinoję, kad „Xperia 1 VI“ pasižymi garsesniais ir subalansuotais visos pakopos priekiniais stereofoniniais garsiakalbiais su sumažintais iškraipymais. 3,5 mm ausinių lizdas turi naują „Premium Audio Circuit“ garso grandinę, užtikrinančią geresnę išvestį.

Kaip ir tikėtasi, „Xperia 1 VI“ pereina prie naujausio „Snapdragon 8 Gen 3“ su 12 GB RAM. Europos gyventojai gali susieti įrangą su 256 GB atminties, o pirkėjai Japonijoje ir Rytų Azijoje gaus 512 GB versiją.

Pagaliau „Sony“ į savo flagmaną įdėjo garų kamerą aušinimui, kuri turėtų labai padėti šilumos atžvilgiu. Naujasis „FPS Optimizer“ dinamiškai reguliuoja procesoriaus naudojimą ir kadrų dažnį, priklausomai nuo žaidimų aplinkos.

Galbūt „Xperia 1 VI“ kameros sistema skamba taip pat kaip ir „V“, tačiau yra esminių pakeitimų, kurie turėtų turėti didelį, teigiamą poveikį. Pagrindinė 48 MP 1/1,35 colio kamera iš pažiūros nepasikeitė, tačiau šiemet ji siūlo pilnos raiškos 48 MP režimą. Objektyvas yra 24 mm f/1,9 optiškai stabilizuojamas įrenginys. Ultra plataus kampo taip pat nepasikeitė – tai 12 MP f/2,2 objektyvas su 16 mm židinio nuotoliu ir PDAF.

Tačiau „Sony“ padarė pažangą su priartinimo kamera. Jutiklis yra tas pats 1/3,5 colio, tačiau „Xperia 1 VI“ turi ilgesnio nuotolio 85-170 mm optiškai priartinantį modulį (3,5x iki 7,1x), palyginti su 85-110 mm objektyvu, esančiu modelyje „V“. Šių metų naujiena taip pat yra daug artimesnis teleobjektyvo fokusavimas ir net specialus tele-makro režimas, kai fokusuojama 120 mm atstumu – priartinantis fotoaparatas siūlo fiksuotą 4 cm artimą fokusavimą (2x didinimas) su fokusavimo peaking pagalba.

Abiejose telefono pusėse yra „Gorilla Glass Victus“ stiklas – priekyje – 2, gale – 1 versija. Galinis stiklas, kaip ir ankstesnio modelio, turi tekstūrinę apdailą su mikroapdaila ir matinį paviršių. Palei visą aliuminio rėmelį išilgai rievėtos tekstūrinės juostelės, taip pat kaip ir „Xperia 1 V“.

„Sony Xperia 1 VI“ išleidimo bus metu įsidiegia „Android 14“ ir gaus tris „Android“ versijos atnaujinimus bei ketverius metus truksiančius saugumo atnaujinimus. „Xperia 1 VI“ yra juodos, platinos sidabro ir chaki žalios spalvos. Telefono kaina prasideda nuo 1399 eurų / 1299 svarų sterlingų ir bus galima įsigyti nuo birželio pradžios.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.