Būsimas „Xiaomi“ elektromobilis turės 101 kWh bateriją

Atrodo, kad „Modena“, arba MS11, yra ne į grožį orientuotas „Xiaomi“ elektromobilis (nors su dideliais LED žibintais, į vieną plokštumą įleistomis durų rankenomis ir panoraminiu stikliniu stogu jis tikrai bus išvaizdus). Numatoma, kad automobilyje bus 101 kWh talpos trejopo tipo (NMC) akumuliatorius, užtikrinantis ilgą nuvažiuojamą atstumą, kuris vienu įkrovimu gali siekti net 800 km. Ši baterija sveria apie 642 kg, jos energijos tankis yra 157 Wh/kg, be to, ji palaiko 800 V nuolatinės srovės įkrovimą.

Manoma, kad šis „Xiaomi“ elektromobilis kainuos 200 000 RMB (25 500 eurų) ir bus pasirengęs konkuruoti su tokiais žymiais Kinijos elektromobilių rinkos žaidėjais kaip „Tesla Model 3“ ir BYD „Seal“.

8 Komentarai

 1. StrelokRTX parašė:

  Gal Xiaomi akciją padarys: pirk naują telefoną gauk EV dovanų, ai beje kam aktualu valstybės parama EV įkrovimo stotelėms taikoma: https://www.elektrum.lt/lt/namams/krovos-stoteles/finansavimas-ikrovimo-stoteles

 2. Diaxminde parašė:

  Svarbiausia ar laikys. Su 20-30 metų dyzeliu gali nuvažiuoti dukart tiek ir ką. + krovimas, elektros apkrovos, kainų neišvengiamas kilimas.
  Oi, nepraktiška vidutiniams ir didesniems atstumams. Tada n kartų daug geriau pakraunamas hibridas.

  • StrelokRTX parašė:

   Dėl infrastruktūros aš sutinku, kad šiuo metu trūkumas yra. Dėl atstumo tai gal tas aktualu buvo prieš keletą metų. Dabar nuvažiuoja ir 500-600 km. Žmogus vienu prisėdimu tokių atstumų dažniausiai nevažiuoja jeigu ne furistas. Dėl elektros kainų, tai taip. Pagrinde vertė tiems kas turi saulės elektrines įsirengę. Bet ir dyzelio kainos yra labai užkilusios ir panašu, kad toliau kils. Beje dar visokie taršos mokesčiai ir t.t.

  • adex parašė:

   cia jau kiekvienam savo. nori miesto masinos, perki maza. nori sofas veziot perki busa, gali pirkti ir sraigtasparni jeigu kamsciu nemegsti. taip ir su EV, jeigu ruosiesi vazineti kazkokiais reikalais labai didelius atstumus, tai tiesiog jo nepirk, juk niekas nesako vai vai vai kokie tie traktoriai nepraktiski dideliems atstumams vazineti. tiesiog viskas turi savo paskirti.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.