„Starfield“ oficialiai gaus DLSS palaikymą

Praėjus vos savaitei po „Starfield“ pasirodymo, kūrėjas oficialiai paskelbė apie planus artimiausiu metu žaidime įdiegti DLSS (Deep Learning Super Sampling) palaikymą. Kartu su šia naujiena kūrėjas ką tik išleido naują skubų atnaujinimą (hotfix), kuriuo veiksmingai sprendžiamos opiausios problemos, apie kurias žaidėjai pranešė per pastarąją savaitę.

„Starfield“ žaidime po oficialaus NVIDIA DLSS integravimo nebereikės trečiųjų šalių modifikacijų, kad būtų galima įjungti šią pažangiausią technologiją. Tačiau vis dar neaišku, ar žaidimas gaus DLSS 2, ar DLSS 3 palaikymą kartu su „Frame Generation“, o „Bethesda“ nepatvirtino konkretaus DLSS įdiegimo tvarkaraščio. Nepaisant to, šis pokytis svarbus žaidėjams, naudojantiems NVIDIA aparatinę įrangą, kuriems dabar tenka naudoti AMD FSR2 išdidinimo technologiją.

Be to, „Bethesda“ patvirtino, kad žaidime bus siūlomas HDR kalibravimas ir 32:9 itin plačių monitorių palaikymas. Kūrėjų komanda uoliai bendradarbiauja su visais vaizdo plokščių gamintojais, kad užtikrintų optimalų aparatinės įrangos optimizavimą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.