Buvęs „Radeon“ darbuotojas sako, kad NVIDA yra lyg vaizdo plokščių kartelis

Remiantis „Wall Street Journal“ straipsniu (per „Tom’s Hardware“), NVIDIA gali atidėti duomenų centrų grafikos procesorių užsakymus, jei klientai pradės ieškoti kitų galimybių. Tai pareiškė bendrovė „GroQ“, nauja dirbtinio intelekto lustų gamintoja. Tokie klientai atsargiai ieško alternatyvios dirbtinio intelekto spartinimo aparatinės įrangos, nes baiminasi, kad NVIDIA gali atidėti jau užsakytų produktų išsiuntimą kaip atsakomąją priemonę.

NVIDIA kalba apie sąžiningą tiekimo praktiką, bet toms įmonėms kurios ieško alternatyvios prieigos prie skaičiavimo aparatinės įrangos gali greitai sutrikti tiekimas. „Groq“, generalinis direktorius Johnathan Ross teigia, kad kai kurie klientai dabar vengia susitikimų su konkuruojančiais dirbtinio intelekto lustų gamintojais. Šie klientai, kurie dažnai sumoka iš anksto, naujos techninės įrangos siuntų gali laukti iki metų. Nepaisant vėlavimų, kai kurie klientai mieliau laukia atnaujinimų iš NVIDIA, nei svarsto alternatyvias galimybes.

Buvęs AMD „Radeon“ vyresnysis viceprezidentas ir generalinis direktorius Scott Herkelman teigia, kad tokios situacijos yra dažnesnės, nei kai kam gali atrodyti. Jis teigia, kad NVIDIA taiko panašią taktiką su duomenų centrų klientais, OEM gamintojais ir AIB, taip pat daro poveikį perpardavėjams ir net spaudai.

Herkelman taip pat pažymėjo, kad po nesutarimų, kilusių dėl „GeForce Partner Program“ (GPP), NVIDIA ėmėsi atsargesnio požiūrio ir vengia rašytinių susitarimų. Paaiškėjus informacijai apie GPP, bendrovė susidūrė su intensyviu žiniasklaidos ir grafikos entuziastų tyrimu, todėl galiausiai jos buvo atsisakyta.

1 Komentaras

  1. Daimonass parašė:

    Visiškai tikiu. Turbūt būtų labiau keista, kad nVidia būtų sąžiningi, ypač žinant nVidijos/Intel istorijas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.