„CableMod“ 12VHPWR adapteriai vien JAV sukėlė 74 500 USD nuostolių

Nuo šiandien oficialiai atšaukiami visų tipų „CableMod“ kampiniai adapteriai. „HotHardware“ aptiko oficialų atšaukimo pranešimą Vartotojų produktų saugos komisijos svetainėje, kuriame atskleidžiama, kad grąžinama daugiau nei 25 300 adapterių.

„CableMod“ įsipareigoja grąžinti visą adapterio kainą, įskaitant siuntimo išlaidas. Taip pat klientai gali gauti 60 JAV dolerių kreditą už nestandartines prekes oficialioje „CableMod“ parduotuvėje. Atšaukimas taikomas visiems pirkiniams, įsigytiems nuo 2023 m. vasario iki gruodžio mėn. tiesiogiai iš parduotuvės ir per „Amazon“. Verta paminėti, kad atšaukimas apima ir atnaujintą versiją (vadinamą 1.1), ir 90 bei 180 laipsnių adapterius.

Įmonė gavo 272 pranešimus apie atsilaisvinusius, perkaitusius ir išsilydžiusius adapterius, o Jungtinėse Amerikos Valstijose pareikšta mažiausiai 74 500 JAV dolerių ieškinių dėl turtinės žalos atlyginimo. Pranešimų apie sužeistuosius negauta.

– Vartotojų produktų saugos komisija

Komisija nustatė, kad iki šiol įvyko 272 incidentai, susiję su adapteriais, dėl kurių padaryta žalos už daugiau nei 74 tūkst. dolerių. Kompanija „CableMod“ aktyviai dalyvavo socialinėje žiniasklaidoje ir forumuose, siekdama greitai pakeisti sugadintas vaizdo plokštes. Bendrovei gaila, kad dauguma šių vaizdo plokščių, kaip pranešė naudotojai, buvo brangiausi RTX 4090 modeliai.

2 Komentarai

 1. Maariux parašė:

  Ne visada tokio lygio reklamą ir sklaidą nusipirksi už 100k.
  Plius dauguma žino, kad pati nVidia sh sumalė. Remonto youtuberiai lygiai tą patį indikavo.

 2. nemesis parašė:

  Tenka susitaikyt kad gyvenam greitame pasaulyje, kur Boeingai gali kristi ant galvos – svarbu būti pirmam. Kam išvis samdyti pvz testuotojus, jei vartotojui nemokamai tą darbą perkelti galima (tiksliau vartotojas pats susimokės kad juo pabūtų)? Svarbu gerą disclaimerį parašyti, o po to kai išlįs tie negerumai, n išaiškinimų pateikti kad pats vartotojas kvailas.

  Pvz šitas paaiškinimas kaip lenkti reikia laidus.
  https://www.techpowerup.com/img/w9zX0fzgT1ufKTje.jpg

  Kiek dešimtmečių mes su elektra jau draugaujam? Blogai draugavom, pasirodo kai į sieninę rozetę kištuką įkiši, jis turi eit statmenai sienai bent 10cm ir tik po to galima suintegruot trilypį integralą ir pagal jo rezultatus pakreipt kažkuria kosminių lygčių trajektorija…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.