„Cities Skylines 2“ gavo pirmą optimizavimo pataisą

„Colossal Order“ išleido „Cities Skylines 2“ pataisą 1.0.11f1, kuria siekiama pagerinti žaidimo našumą asmeniniuose kompiuteriuose. Šis atnaujinimas jau prieinamas „Steam“ žaidėjams, o studija stengiasi kuo greičiau jį pateikti „Microsoft Store“ ir „Game Pass“ žaidėjams.

„Cities Skylines 2“ yra itin daug galios reikalaujantis žaidimas asmeniniams kompiuteriams, todėl „Colossal Order“ tikisi, kad būsimi atnaujinimai padidins jų žaidimo našumą. Žaidimo gyvavimo pradžioje „Colossal Order“ daugiau dėmesio skyrė ne našumui, o žaidimui. Būtent todėl žaidimas „Steam“ sistemoje gavo nemažai kritikos dėl našumo. Už kiekvieną nusiskundimą dėl našumo yra pagyrimų už tai, kad miestų statytojų žanras juda į priekį.

„Cities Skylines“ 2 1.0.11f1 pataisa pakeitė žaidimo LOD (Level of Detail) sistemą, kad nustatymai nepriklausytų nuo atvaizdavimo raiškos. Tikimasi, kad šis pakeitimas stabilizuos žaidėjų našumą esant didelei raiškai. Žaidimo našumą taip pat pagerins rūko, lauko gylio ir visuotinio apšvietimo optimizavimas. Ši pataisa taip pat turėtų sumažinti žaidėjų patiriamų striginėjimų skaičių.

Tam tikra prasme „Cities Skylines 2“ yra ankstyvosios prieigos žaidimas, bent jau kalbant apie kompiuterio našumą. Planuojami atnaujinimai, kurie optimizuos žaidimo CPU ir GPU našumą. Taip pat planuojami modeliavimo atnaujinimai, kurie turėtų sumažinti trūkčiojimus ir striginėjimus. Kol kas tikimasi, kad asmeninių kompiuterių žaidėjai sumažins daugybę grafikos nustatymų, kad būtų užtikrintas sklandesnis kadrų dažnis.

Patch Notes for 1.0.11f1

This patch includes the following improvements and fixes:

  • Changed LOD to be independent of rendering resolution to get more consistent performance with high resolutions

  • Minor optimization with fog

  • Depth of field optimizations and tweaks

  • Global illumination tweaks

  • Optimized stutters when buildings spawn/level up

  • Optimized various stutters across all systems

  • Fixed crash after upgrading wind turbine

  • Fixed crash when car crashes into still hidden car with trailer

  • Fixed crash with mesh loading (that happens with low settings mostly)

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.