„Apple“ atskleidė „M3“, „M3 Pro“ ir „M3 Max“ procesorius

„Apple“ paskelbė apie „M3“, „M3 Pro“ ir „M3 Max“ – tris lustus su novatoriškomis technologijomis, kurios užtikrina gerokai didesnį našumą ir atveria naujas „Mac“ galimybes. Tai pirmieji asmeninių kompiuterių lustai, sukurti naudojant pažangiausią pramonėje 3 nanometrų technologinį procesą, leidžiantį mažesnėje erdvėje sutalpinti daugiau tranzistorių ir padidinti greitį bei efektyvumą.

„M3“ šeimos lustai turi naujos kartos grafiką, kuri yra greitesnė ir našesnė, joje įdiegta nauja technologija „Dynamic Caching“, o „Mac“ kompiuteriuose pirmą kartą įdiegtos naujos atvaizdavimo funkcijos, pavyzdžiui, aparatinis Ray Tracing palaikymas ir tinklelio šešėliavimas. Atvaizdavimo greitis dabar yra iki 2,5 karto didesnis nei M1 šeimos lustuose. Procesoriaus našumo ir efektyvumo branduoliai yra atitinkamai 30 ir 50 proc. spartesni nei M1 šeimos lustuose, o „Neural Engine“ yra 60 proc. spartesnis nei M1 šeimos lustuose esantis „Neural Engine“. Be to, naujasis medijos variklis dabar palaiko AV1 dekodavimo funkciją, užtikrinančią efektyvesnę ir kokybiškesnę vaizdo transliacijos paslaugų patirtį.

Naujos kartos „M3“, „M3 Pro“ ir „M3 Max“ procesoriuose patobulinta našumo ir efektyvumo branduolių architektūra. Našumo branduoliai yra iki 30 proc. spartesni nei M1 šeimos branduoliai. Efektyvumo branduoliai yra iki 50 proc. greitesni už M1 atitinkamus branduolius, todėl kasdienės užduotys atliekamos greičiau nei bet kada anksčiau, o sistema gali maksimaliai išnaudoti akumuliatoriaus veikimo laiką. Kartu šie branduoliai sukuria procesorių, kuris užtikrina tokį patį daugiagijį našumą kaip ir M1, sunaudodamas vos pusę energijos ir iki 35 proc. didesnį našumą esant maksimaliam galingumui.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.