„Comet Lake-S“ procesoriai pastebėti elektroninėje parduotuvėje, F serijos specifikacijos

10-os kartos „Core“ procesoriai staliniams kompiuteriais turi „Comet Lake-S“ kodinį pavadinimą. Šių procesorių išleidimas įvyks jau artimoje ateityje. Spėjama, kad tai turėtų įvykti balandžio mėnesį. „Intel“ kol kas oficialios „Comet Lake-S“ procesorių išleidimo datos nėra paskelbusi.

Keletas šių būsimų procesorių pastebėti elektroninėse parduotuvėse. Tuo pačiu pateikiamos ir kainos. Suprantama, jos nėra oficialios ir išleidimo metu gali būti visai kitokios. Galingiausias iš paviešintų procesorių yra „Core i5-10600“. Tai 6 branduolių ir 12 gijų procesorius už 279 € kainą. Lyginant su pirmtaku i5-9600, matome 15 € didesnę kainą, bet naujas procesorius turi įgalintą HT technologiją. Tai yra, papildomas šešias gijas. Kitas kainas galite pamatyti „Videocardz“ lentelėje.

Vakar taip pat sužinotos ir „Comet Lake-S“ F serijos procesorių specifikacijos, kurių integruota grafika išjungta. F serijos procesoriai turės tokias pačias specifikacijas, kaip ir procesoriai su įgalinta grafika. Tad galime spėti, kad F serija bus kiek pigesnė. Visą būsimų procesorių sąrašą pamatysite žemiau.

2 Komentarai

  1. kernelis parašė:

    Net jeigu jie ir sumazintu kainas, vargu, ar prie ju galetu pasiulyti reikiama kieki. Klausimas, kada is viso bus normalus 10 kartos kiekiai, nes ivertinus Intel 14nm resursa, tai sakyciau didele tikimybe, kad bus paper launch’as.

    • Mindaugas Klumbis parašė:

      Taip, jie negali kaina konkuruoti per daug, nes jei per daug pirks, bus trūkumas procesorių, tiksliau jis bus dar didesnis. Šiaip kompanijų svajonė, nespėji gaminti prekių 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.