„Crucial“ išleidžia „P5 Plus“ PCIe 4.0 SSD

„Crucial“ papildo savo SSD produktų portfelį naujais „P5 Plus“ serijos PCIe 4.0 SSD duomenų kaupikliais. Šie SSD turės naujausią „Micron“ 176 sluoksnių 3D TLC NAND atmintį ir savo kurtą valdiklį. „P5 Plus“ žada 66 % padidėjusią spartą rašant duomenis lyginant su „P5“ serijos kaupikliais, kurie naudoja PCIe 3.0 standartą, o sparta duomenis skaitant beveik padvigubėja.

„Crucial P5 Plus“ nebus patys sparčiausi PCIe 4.0 SSD rinkoje, jų duomenų skaitymo sparta siekia iki 6600 MB/s. „Crucial“ su „P5 Plus“ netaiko į spartos karūną, bet ruošiasi šiuos SSD pardavinėti už priimtinas kainas lyginant su konkurentais. „P5 Plus“ rekomenduojamos kainos yra sekančios: 500 GB – 108 USD, 1 TB – 180 USD, 2 TB – 368 USD.

„Crucial P5 Plus“ gali tapti vienais pigiausių SSD kaip tinkamų PS5 konsolių naudotojams, nes gali pasiūlyti didesnę nei 5500 MB/s duomenų perkėlimo spartą ir turi DRAM spartinančiąją atmintį. Tiesa, „Sony“ rekomenduoja naudoti SSD su radiatoriais, o „P5 Plus“ jo neturi, tad papildomą aušinimo sprendimą gali tekti nusipirkti, kad SSD neperkaistų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.