„Cyberpunk 2077“ gaus nemokamus papildymus kaip ir „Witcher 3“ žaidimas

„Twitter“ žinutėje „CD Project Red“ pranešė, kad „Cyberpunk 2077“ gaus nemokamus atnaujinamus ir papildymus. Tai buvo atsakymas į vieno fano užklausą, ar „Cyberpunk 2077“ turės nemokamo papildomo turinio.

Žvelgiant į praeitį žinome, kad „CD Project Red“ savo „Witcher 3“ žaidimui iš viso suteikė šešiolika nemokamų atnaujinimų su papildomais daiktais, užduotimis ir naujais personažais. Tiesa, du didžiausi atnaujinimai buvo mokami. Tad iš tikro tai labiau hibridinis atnaujinimų modelis. Mažesni atnaujinimai ir papildymai yra nemokami, bet ten, kur kūrėjai įdeda labai daug darbo, prašo ir susimokėti. Iš tiesų, „Witcher 3 Blood and Wine“ papildymas buvo toks didelis, kad kompanija lengvai jį galėjo išleisti kaip visai atskirą žaidimą ir mažai kas būtų supykę.

Priminsime, kad „Cyberpunk 2077“ žaidimo išleidimas dabar yra nukeltas iki lapkričio 19 dienos. Tikėkimės, kad tai yra paskutinis atidėjimas.

4 Komentarai

 1. Povilas parašė:

  Svarbiausia kad butu uzbaigtas, nes dabar paskutines naujienas skaiciau, tai jie tobulina melee combat, ir jie patys sake kad jis turi trukumu, bet stipriai ties tuom dirba kad butu gerai nuslifuotas.

 2. neblogai parašė:

  Pasak gandų apie Lapkričio 19-ą dieną žadamas naujų konsolių išleidimas, taigi geras laikas iškart parduoti ir daug Cyberpunk kopijų.

  • Maariux parašė:

   Konsolėms tik kitais metais.

   • neblogai parašė:

    Kiek suprantu- truputį ne taip: naujų konsolių geležį pilnai išnaudojančios versijos bus išleistos kitais metais, tačiau PS4/XboxOne/Windows- Lapkričio 19. Ir ji eis ant PS5/XboxOneX (manytina kad aukštesne raiška), bei žadama kad jos pirkėjams PS5/XboxOneX versiją bus galima parsisiųsti nemokamai.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.