„Digital Foundry“ išbandė RTX 4090 ir parodė DLSS3 veikimą

RTX 4090 oficialus išleidimas įvyks tik spalio 12 d., tada bus paskelbtos ir apžvalgos. Šia prasme medžiaga, kuria šiandien pasidalijo „Digital Foundry“, yra daugiau ar mažiau tai, ką NVIDIA jau pademonstravo, tik šiek tiek detaliau. Tie, kurie tikisi DLSS3 pikselių analizės, bus nuvilti, tačiau tie, kurie nori pamatyti, kiek iš tikrųjų greitesni gali būti kai kurie DLSS3 įgalinti žaidimai, tikrai norės pažiūrėti „Digital Foundry“ video.

„Digital Foundry“ buvo suteikta prieiga prie „Cyberpunk 2077“ („Overdrive RT edition“), „Spider-Man Remastered“ ir „Portal RTX“ su DLSS3 įgalinimu. Visi trys žaidimai gaus DLSS 3 palaikymą, tačiau šiuo metu jis neprieinamas niekam, išskyrus apžvalgininkus. Verta paminėti, kad net ir išleidus DLSS3 atnaujinimus, ši technologija nebus palaikoma RTX 30 arba RTX 20 serijų vaizdo plokščių (bent jau dabar).

„Digital Foundry“ nebuvo leista parodyti kadrų kiekio. Tačiau jiems buvo leista parodyti našumo skirtumą naudojant procentus. Straipsnyje ir 30 minučių trukmės vaizdo įraše daugiau ar mažiau demonstruojamas DLSS3 veikimas, taip pat pateikiami kai kurie palyginimai su gimtosios raiškos ir DLSS2 filmuota medžiaga. Priklausomai nuo žaidimo, procesoriaus apribojimų ir to, ar buvo fiksuojamas judesys, žaidimuose galima tikėtis nuo 2 iki 5 kartų geresnio našumo naudojant DLSS3.

NVIDIA DLSS3 iš esmės generuoja visus kadrus, remdamasi žaidimo duomenimis, tokiais kaip judesio vektoriai ir optinio srauto analizė, pažymi „Digital Foundry“. Dėl kadrų buferizavimo atsiranda papildomas vėlavimas. Tai galima išspręsti naudojant pačios NVIDIA technologiją „Reflex“, kuri dabar yra DLSS3 dalis. Greitas žvilgsnis į kadrų trukmę rodo, kad DLSS3 vėlinimas iš tiesų yra didesnis nei DLSS2, tačiau jis vis dar mažesnis nei natūraliai atvaizduojamų kadrų. Atkreipkite dėmesį, kad tai pagrįsta ribotu bandymu ir tik viena raiška, todėl rezultatai gali skirtis. Be to, matomi rezultatai popieriuje ne visada reiškia iš tiesų sklandų žaidimą, tad čia dar reikės išsiaiškinti kaip DLSS3 jaučiasi realybėje.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.