E3 žaidimų paroda nebevyks

Neseniai „The Washington Post“ paskelbtame straipsnyje rašoma, kad „Electronic Entertainment Expo“ („E3“) paroda visam laikui atšaukta. „E3“ buvo vienas svarbiausių žaidimų pramonės renginių, kuriame kūrėjai ir leidėjai pristato savo būsimus žaidimus ir techninę įrangą. Renginys buvo organizuojamas kasmet nuo 1995 m. ir tapo platforma daugeliui kultinių pranešimų ir atskleidimų.

Sprendimas visam laikui atšaukti „E3“ renginį buvo priimtas po daugybės pastaraisiais metais jį kamavusių nesutarimų ir problemų. 2020 m. „E3“ buvo atšaukta dėl COVID-19 pandemijos, o 2021 m. renginys buvo surengtas virtualiai. Tačiau 2021 m. renginį aptemdė techninės problemos, o daugelis leidėjų nusprendė apskritai praleisti renginį.

„E3“ atšaukimas yra smūgis žaidimų pramonei, nes tai buvo vienas iš nedaugelio renginių, kuriuose kūrėjai ir leidėjai galėjo pristatyti savo naujus žaidimus pasaulinei auditorijai. Tačiau daugelis bendrovių jau pradėjo rengti savo renginius, pavyzdžiui, „Sony“ „State of Play“ ir „Nintendo Direct“, kurie sėkmingai sukėlė ažiotažą ir jaudulį tarp žaidėjų. Tuo pat metu išpopuliarėjo „Summer Game Fest“, kuris iš dalies pakeitė „E3“ renginį, skirtą žaidimų atskleidimui.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.