„Epic Games“ ruošiasi nemokamai atiduoti „Civilization VI“, „Witcher 3“ ir kitus populiarius žaidimus

Iki šios savaitės galo visi norintys iš „Epic Games“ gali gauti GTA V žaidimą. Ši akcija labai populiari ir net nulaužė „Epic Games“ serverius. Panašu, kad „Epic Games“ turi paruošę dar keletą gerų ir populiarių žaidimų. Visa tai gandai, nes dabar kompanija oficialiai neskelbia, kokį žaidimą nemokamai atiduos kitą savaitę, bet po nemokamai dalinamo GTA V žaidimo viskas atrodo įmanoma.

Nutekinta skaidrė rodo, kad sekančią savaitę į savo „Epic Games“ biblioteką nemokamai galėsime pridėti „Civilization VI“ žaidimą. Gegužės 28 dieną bus pradėtas dalinti „Borderlands The Handsome Collection“ žaidimas. Dar po savaitės startuos „Ark Survival Evolved“ akcija.

Su „Witcher 3“ žaidimu yra kiek kebliau. Kol kas nėra nutekintos skaidrės, kad žaidimas bus duodamas nemokamai. Žinoma tik tiek, kad kažkada „Witcher 3“ bus pridėtas į „Epic Games“ parduotuvę, o tuo pačiu spekuliuojama, kad žaidimas kažkada bus pasiūlytas nemokamai. „Witcher 3“ jau buvo pridėtas į „Epic Games“ parduotuvę, o paskui vėl dingo. Būtent tai ir įplieskė gandus, kad žaidimas gali būti siūlomas nemokamai.

1 Komentaras

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.