„Galaxy S24“ serija programinės įrangos atnaujinimus turėtų gauti 7 metus

Remiantis naujausiais nutekėjusiais duomenimis, „Samsung“ turėtų paskelbti apie 7 metus trunkančius „Galaxy S24“ linijos programinės įrangos atnaujinimus. Vis dėlto su S24 flagmanais tiekiamas bendrovės „Galaxy AI“ ateityje gali būti mokama paslauga. Toje pačioje informacijoje taip pat pateikta daugiau „Galaxy S24“, „Galaxy S24+“ ir „Galaxy S24 Ultra“ nuotraukų, įskaitant informaciją apie kamerą.

Naujos nuotraukos atskleidžia daugiau apie atnaujintą „Galaxy S24 Ultra“ kamerą. Jei vaizdai yra tikri, matome 2 kartus padidintą „optinės kokybės priartinimą“. Kol kas neaišku kas tai tiksliai yra, bet tai gali 2 kartus padidintas skaitmeninis priartinimas prie plataus kampo pagrindinės kameros ir optinio teleobjektyvo kameros.

Didesnių patobulinimų bus pasiekta redaguojant vaizdus, pasitelkus dirbtinio intelekto galią. Nuotraukose buvo demonstruojamas dviratininkas ant rampos, kurį galima redaguoti taip, kad jis pašoktų aukščiau nei tikrovėje.

„Galaxy AI“ funkcija bus prieinama „palaikomuose Galaxy įrenginiuose“, o tai reiškia, kad ji gali būti išplėsta į kitus telefonus, tačiau patvirtinta, kad ji bus nemokama tik iki 2025 m. Po to „Samsung“ greičiausiai eis „Google One“ keliu, t. y. kai kurias funkcijas apmokestins.

3 Komentarai

  1. Raijmiss parašė:

    iPhonininkams tai nepatiks 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.