„Galaxy S24“ serijos telefonų išankstiniai užsakymai startuos kitų metų sausio mėnesį

Tikimasi, kad sausio 17 d. „Samsung“ surengs kitą „Unpacked“ renginį, kuriame bus pristatyta „Galaxy S24“ serija. Renginys vyks Jungtinėse Amerikos Valstijose, o dabar vienas gandų skleidėjas teigia sužinojęs išankstinių užsakymų ir pardavimų grafiką.

Pasak Tarun Vats, išankstiniai užsakymai prasidės iškart po renginio, o tiekimas turėtų būti pradėtas tarp sausio 26 ir 30 d., po to bus pradėtas pilnas pristatymas rinkai.

Pasak jo, renginys vyks San Chosė mieste, kuris techniškai nėra tas pats, kas San Franciskas, bet yra toje pačioje įlankos zonoje, kur įsikūrusios daugelis technologijų bendrovių, įskaitant „Google“ „Mountain View“, „Facebook“ „Palo Alto“ ir „Apple“.

„Galaxy S24“ flagmanų trijulė turėtų pasirodyti tokio paties dizaino kaip ir jų pirmtakai, tačiau tikimasi daug programinės įrangos patobulinimų, įskaitant „One UI 6.1“ ir generatyvinį dirbtinį intelektą, vadinamą „Gauss“. Galvojama, kad „Galaxy S24“ ir „Galaxy S24+“ tam tikrose rinkose turės „Exynos 2400“, o „S24 Ultra“ turės tik „Snapdragon 8 Gen 3“ su paspartintu pagrindiniu „Cortex-X4“ procesoriaus branduoliu.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.