Galimi „Pascal“ 3DMark 11 spartos rezultatai

Keletas puslapių pasidalino nuotraukomis su galimais „Pascal“ architektūros atsovų 3DMark 11 rezultatais. Į šiuos rezultatus dėmesį pritraukė 8000 MHz veikianti atmintis ir neidentifikuoti grafikos procesoriai.

Galimų „Pascal“ vaizdo plokščių sparta tikrai nėra įspūdinga, bet ir nėra bloga, tai labiau priklauso nuo to kokio kalibro vaizdo plokštės buvo testuojamos.  Palyginimui GTX 980 Ti tame pačiame teste surenka beveik 10 000 taškų. Daroma prielaida, kad tai gali būti nešiojamiems kompiuteriams skirti grafikos spartintuvai, produktai skirti žemesniem spartos segmentam ar inžineriniai pavyzdžiai su nedideliu grafikos procesoriaus dažniu. Verta paminėti, kad nors  3DMark 11 įrašuose nežinomi grafikos procesoriai neva veikė 540 MHz dažniu tai veikiausiai yra ne tiesa, nes testas nesugebėjas nustatyti vaizdo plokštės modelio jam automatiškai priskiria 540 MHz dažnį.

 NVIDIA-Pascal-at-8000-MHz-2NVIDAI-Pascal-at-8000-MHz

Nvidia-Pascal-3DMark-11-i5-6500-1

Nvidia-Pascal-3DMark-11-i5-6500-2

12 Komentarai

 1. Adexas parašė:

  Daroma prielaida jog laptopams skirta gpu, bet teste eina kartu su stacionaro komponentais?

 2. Arnas parašė:

  Adexai jeigu nezinai tai i kaikuriuos laptopus deda Stac procus. Jeigu net Nvidia isleido laptopams, identiska nvidia 980 gpu kuri yra stac pc. Reikia ir atitinkamu procu atitinkamom gpu.

 3. Mindaugas Klumbis parašė:

  Pradiniai prototipai nešiojamų kompų GPU gali būti ant savo montažinės plokštės, kaip desktop vaizdo plokštės. Bet čia tik prielaida, niekas nežino nei kas čia per vaizdo plokštės nei ar tai Pascal.

 4. enerasu parašė:

  Na situacija mazdaug aiski 🙂 . Nebukit naivus ir nesitikekit kazkokio spartos „SPROGIMO“ , nes jo nebus, bent jau tam segmente kuris prieinamas paprastiems vartotojams. Bus kazkokia GTX1060 keliom kapeikom galingesne uz GTX960, su 970 ir 980 panasei bus. O tas vadinamas Sprogimas turbut bus TITAN SUPER X ir panasei su atatinkama kaina 2000-5000 Euru.

 5. Mindaugas Klumbis parašė:

  Sprogimo tikrai bebus. Spartos bus daugiau vis tiek manau + energijos sąnaudos geresnės (daug) + DX12 geresnis palaikymas, kas su laiku duos tik daugiau spartos lyginant su senesnėm kortom. Laukti liko ne tiek ir daug 🙂

 6. IFeelYou parašė:

  „Palyginimui GTX 980 Ti tame pačiame teste surenka beveik 10 000 taškų.“

  What? 😀 Jūs turbūt juokaujate… Ji surenka ~21.000 taškų.

 7. koloniukas parašė:

  Sli stock tiek surenka. Tavo prašimu, surinks ir daugiau 1x980ti jeigu nori 😀

 8. koloniukas parašė:

  Bet, šitas tai nužudė mane: Nvidia MaskWorks :DD

 9. koloniukas parašė:

  Win 1-2 fps 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.