Galimos „Polaris 10“ specifikacijos, patvirtinti kodiniai pavadinimai

„Polaris 10“ ir „Polaris 11“ kodiniai pavadinimai atsirado ne taip seniai, o prieš tai buvo naudoti „Baffin“ ir „Ellesmere“ lustų vardai. Tampa aišku, kad tai yra tie patys lustai, o tai sužinome iš naujo „Linux“ kodo, kuriame „Baffin“ ir „Ellesmere“ pervadinami į „Polaris 11“ ir „Polaris 10“.

Ellesmere-Polaris-10-Baffin-Polaris-11

Polaris-11-Polaris-10-Baffin-Ellesmere

Iš pateiktų duomenų matome, kad „Polaris 11“ turės net 6 vaizdo plokščių modelius, reikia paminėti, kad su šiais produktais bus apimami stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių segmentai. Tuo tarpu „Polaris 10“ bus tik du modeliai.

Iš to pačio programinio kodo sužinome ir naujų vaizdo plokščių įrenginio kodus (angl. Device ID), kas yra labai svarbu tęsiant šią istoriją. Kaip matome, viena iš plokščių „Polaris 10“  turės 67DF įrenginio kodą, o iš kitos nutekėjusios informacijos, matome, kad vaizdo plokštė su šiuo įrenginio kodu turi 2304 Stream procesorius, 36 vykdomuosius blokus, 256 bit atminties kontrolerį bei 8 GB GDDR5 atminties buferį. „Videocardz“ mano, jog tai nėra pilnai įgalintas lustas, jie spėja, kad pilnas silicis gali turėti 40 vykdomųjų blokų talpinančių 2560 Stream procesorius.AMD-Ellesmere-Polaris-10-GPU-specifications

Pasak pateiktos informacijos „Polaris 10“ veikia tik 800 MHz dažniu, o atmintis viso labo 6 GHz efektyviu dažniu, kas duoda 192 GB/s duomenų pralaidumą.

Grįžtant prie „Linux“ kode esančios informacijos „Videocardz“ sugebėjo ištraukti sekančius duomenis. „Polaris 10/11“ tikrai naudoja GDDR5 atmintį. „Polaris 10“ turi 256 bit atminties kontrolerį su 32 bit atminties kanalais, o „Polaris 11“ atminties kontroleris perpus mažesnis – 128 bit, irgi turintis keturis kanalus po 32 bit. „Polaris 10“ turi šešis grafinius blokus, o „Polaris 11“ penkis, bet dabar nėra aišku, ką tie blokai reiškia.

   Polaris early specs

6 Komentarai

 1. enerasu parašė:

  Na sulauksime kazko panasios spartos i r9 390-390x tik su daug zemesnemis temperaturomis 🙂 , tiksline konkurencija GTX 970-980. Butent tas segmentas kur galima daugiausiai uzdirbti, o ypac tada jei kaina bus patraukli

 2. Mindaugas Klumbis parašė:

  Aš tikiuosi, kad naudos GDDR5X, o ne paprastus GDDR5. Kitas dalykas, dažniai branduolio turi būti tikrai didesni, jei vėl bus pastrigę ties 1 GHz, tai neturi jokių šansų prieš nVidia. Jei tarkim branduolio dažnis siektų 1.5 GHz, tai 2560 stream procesoriai turėtų tą pačia galią kaip 3840 veikdami 1 GHz, kas yra labai arti Fiji, o dar optimizacijos ir jau turėtume artimą spartą Fury X.

 3. enerasu parašė:

  daznis nera sprendziantis veiksnys, svarbiausia architektura ir kaip ji isnaudoja ta dazny ir stream procesorius. Jeigu neskaitei tai tik dabar Micron issiunte gamintojams gddr5x pavyzdzius, is ko darome isvada kad bus paprasti gddr5, nes amd ties jais dirba jau ilga laika, na nebent didelio technologinio skritumo tarp ju nera ir tiesiog paskui pakeis i gddr5x.

 4. Mindaugas Klumbis parašė:

  Ne tik skaičiau, bet ir pats gi parašiau prieš kelias dienas. Pagal mano žinias, tai jokio technolginio skirtumo gamintojams nėra(AMD ir Nvidia), reikia tik lustų GDDR5X ir juos įstačius į paprastų GDDR5 ram chipų vietą jie veiks, bent taip visur rašo. Todėl tikiu, kad inžinerinius pavyzdžius daro su GDDR5, o birželį ar liepą bus išleidžiami modeliai su GDDR5X. Arba palauks kelis mėnesius ir rudenį refresh paleis su GDDR5X, daug dabar galimų variantų. Pagyvensim pamatysim.

  Kas dėl dažnio, na nėra jis sprendžiamasis veiksnys, bet be jo irgi nebus stebuklų.

 5. DasMachine parašė:

  Manau pasiliks erdves pavadinimuose GDDR5X modeliam. Arba 490/490x arba koks Fury Lite.

 6. enerasu parašė:

  na tokiu atveju dabar iseis apkarpytas modelis su gddr5 , o veliau pilnai atrakintas su gddr5x

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.