Gandas: „Navi“ kaina ir sparta

Panašu, kad gandų malūnas pradeda suktis labai anksti, tad visą pateikiamą informaciją vertinkite atsargiai. Pasak gando, „Navi“ vaizdo plokštė, kuri siūlys spartą tarp „RX Vega 56“ ir GTX 1080, kainuos viso labo 259 JAV dolerius. Toks derinys patiktų daugeliui, panašiai tokią spartą galime gauti pirkdami RTX 2060 už maždaug 400 €, suprantama, dar gaudami ir RT bei „Tensor“ branduolius, kurių „Navi“ pasiūlyti negalės.

„Navi“ grafikos procesorius turėtų pasiekti 1.8 GHz dažnį, visa tai su 150 W TDP. Kol kas dar nežinoma, kaip tiksliai vadinsis ši vaizdo plokštė su „Navi“ šerdimi. Atminties posistemė susidės iš 8 GB GDDR6 atminties ir 256 bit valdiklio. Atminties pralaidumas turėtų siekti 410 GB/s ir tai yra kiek keista, nes tada atmintis turėtų veikti 12.6 GHz. Tai yra keista dėl to, nes GDDR6 lustai yra reitinguojami 12 GHz, 14 GHz ar 16 GHz.

Taip pat sakoma, kad bus patobulinta ir architektūra, kas suteiks didesnę spartą. Dvigubai padidės L1 Cache, o L2 Cache bus 3076 KB.

Spekuliuojama, kad „Navi“ vaizdo plokščių išleidimas turėtų įvykti liepos 7 dieną.

7 Komentarai

  1. svabas parašė:

    OHO, pigiau grybo

  2. SoTOP parašė:

    Reikia ir man kokių gandų parašyti.

  3. gedz parašė:

    price/performance prasme nematau didelio suolio, dabar naujos vega 56 europoje kaina nuo 260 eur eina. na elektros sanaudos naujojo navi kiek mazesnes. Ir gal bus kiek spartesne uz v56. ir tokiu specifikaciju nauju produktu isleidimas cia labiau butinybe norint isitraukt i konkurencija su nvidia 250-300 kainu ruoze nei kazkoks stebuklas.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.