Gandas: „RTX 3000“ serija bus palaipsniui išleidžiama nuo rugsėjo iki lapkričio

Visiškai suprantama, kad gandų apie „RTX 3000“ vaizdo plokščių seriją turime įvairiausių, nes NVIDIA, kaip visada, labai gerai slepia informaciją. Jau kiek seniau buvo pranešta, kad kompanija RTX 3000 serijos vaizdo plokštes atskleis rugpjūčio mėnesį ir tai yra visai realu. Užpraėjusiais metais „Turing“ produktai buvo atskleisti prieš „Gamescom“ parodą ir tai įvyko rugpjūčio 20 dieną. Apie būsimą vaizdo plokščių atskleidimą NVIDIA pranešė rugpjūčio 13 dieną. Šiemet „Gamescom“ paroda vyks rugpjūčio 27 dieną, tad būtent tuo laikotarpiu ir reikėtų tikėtis „Ampere“ vaizdo plokščių atskleidimo.

Pirmoji „Ampere“ vaizdo plokščių išleidimo banga turi įvykti rugsėjo 17 dieną. Tada gali debiutuoti RTX 3080 ir RTX 3080 Ti vaizdo plokštės. Kažkada spalio mėnesį reikėtų tikėtis RTX 3070 išleidimo, o lapkričio mėnesį turėtų būti išleidžiamos RTX 3060 vaizdo plokštės. Tokius gandus visada reikia vertinti atsargiai, bet jie atrodo tikrai logiškai.

Videocardz“ lentelėje galite pažvelgti kaip vyko „Turing“ išleidimas ir šalia pamatyti spekuliacijas apie „Ampere“ vaizdo plokščių išleidimo laikotarpį.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.