„Google Assistant“ atpažins naudotojo balsą

Atlikus išsamią „Google“ programėlės analizę, kuri yra skirta „Android“, paaiškėjo galimi „Google Assistant“ funkcijų tobulinimo planai. Žinoma, gilūs APK failų tyrimai ne visada yra tikslūs ir kai kurios funkcijos gali neatsidurti būsimose versijose.

Šiaip ar taip, įdomu matyti, kad „Google“ žengia dar vieną didelį žingsnį tobulindama savo išmaniojo asistento patirtį. Atrodo, kad jei pasirinksite patobulintą „Google Assistant“ patirtį, sistema išsaugos ir analizuos jūsų balsą, kad būtų galima labiau „suasmeninti kalbos atpažinimą“.

Išsaugojus ir išanalizavus balsą, pagerės atsako laikas ir tikslumas, nes „Google Assistant“ bus pažįstamas naudotojo balsas ir dažniausiai vartojami žodžiai. Asistentas taip pat turės prieigą prie „Google“ serverių, kuriuose bus kaupiamos ir analizuojamos kitų naudotojų kalbos modelių santraukos. Tikėtina, kad ši funkcija leis pažangiau atpažinti komandas ir kontaktų vardus.

Manoma, kad dėl privatumo „Google“ nustatymuose paliks parinktį, leidžiančią atsisakyti asmeninio kalbos atpažinimo, jei nenorėsite, kad jūsų balsas būtų kur nors saugomas.

5 Komentarai

 1. EscO parašė:

  trumpa apklausą, kas naudojasi Google Assistant?
  ne

  • Daemon parašė:

   O su kuo tai valgoma?

  • ToBeX parašė:

   hey google, turn off hob after 15mins
   hey google, netflix
   hey google, dim lights in gaming room
   Hey google, close the blinds
   normali ta moteris, nėr čia ko stumt. Tikrai daug geriau pabumbėt, negu eit į telefoną per 5 apsus ir reguliuot viską.
   Pvz netflix komanda, net jei ne netflix nori žiūrėt – išjungia apšvietimą, užtraukia užuolaidas, įjungia stiprintuvą, įjungia tv.

 2. ziogzzz parašė:

  Naudoju savo sony televizoriuje. Hey google play youtube 😉

 3. PauliusB parašė:

  Pirmas dalykas kuri padarau isigijes nauja mobilu telefona – isjungiu google asshitstant.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.