„Google“ nori perkelti dalį „Pixel“ telefonų gamybos į Indiją

Remiantis nauja „Bloomberg News“ pranešimu, „Google“ aktyviai siekia perkelti dalį „Pixel“ išmaniųjų telefonų gamybos į Indiją. Pasak su šiuo klausimu susipažinusių žmonių, „Google“ derasi su „Foxconn“ padaliniu Indijoje – „Bharat FIH“, „Dixon Technologies“ ir „Lava International“ kaip galimais partneriais dėl „Pixel“ telefonų gamybos Indijoje. Po neigiamo COVID poveikio ir griežtos apribojimų politikos Indija greitai tampa realia išmaniųjų telefonų gamybos alternatyva Kinijai.

Pastaraisiais metais „Apple“ dalį savo „iPhone“ gamybos perkėlė į Indiją. Remiantis šių metų pradžios pranešimais, „Apple“ planuoja iki 2025 m. į Indiją perkelti iki 25 % visos „iPhone“ gamybos, o iki 2027 m. – iki 50 %. Bus įdomu sužinoti, ar „Google“ ir kiti gamintojai ateinančiais metais taip pat norės daugiau savo gamybos skirti Indijai.

10 Komentarai

  1. adex parašė:

    Matomai komunistineje kinijoje darosi per brangu gaminti, tai nori perkelti gamyba i demokratiskaja indija. Kur niekas zmoniu neisnaudoja 😀

  2. BC00 parašė:

    Ko aš noriu iš Google, tai lai pasižiūrį į savo baterijas 🙂 Jau su Pixel 7 Pro prasti reikalai, bet Pixel Watch baterija išvis nieko nelaiko… Krovimas neišvengiamas kiekvieną dieną.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.