Google Chrome JAV aplenkė Apple Safari

Google plėtojama interneto naršyklė Chrome ir toliau skinasi kelią į priekį. Naujienų agentūra AFP pranešė, kad naujoji naršyklė, kuri į karą įšoko palyginti visai neseniai, JAV aplenkė iki tol trečioje vietoje buvusią Apple Safari naršyklę.

Viena iš rinkos tyrimų bendrovių paskelbė, kad Google Chrome naudojosi maždaug 8,9 procentai vartotojų, tuo tarpu Safari dalis siekė 8,88 procento. Atsižvelgiant į tendencijas, Google Chrome gali dar kiek „nukirpti“ rinkos dalies iš Internet Explorer bei Mozilla FireFox ir kiek labiau pabėgti į priekį.

Žvelgiant bendrai, už Atlanto pirmauja Internet Explorer su 52 procentais, Mozilla FireFox antroje vietoje su 28,5 procentais. Pasauliniu mastu Internet Explorer atitenka tie patys 52 procentai rinkos, FireFox turi 31 procentą, o Chrome 9,5 procento. Apple Safari lieka ketvirtoje vietoje.

5 Komentarai

 1. phemark parašė:

  o Opera kur?..

  ir gal kas zinot mobiliuose irenginiuose koks splitas?

 2. SB parašė:

  phemark>Opera labai toli nuo visu konkurentu ir uzima apie 1-2 procentus rinkos, jei neklystu, ir yra 5 vietoje.

 3. doomas parašė:

  Mano nuomone Opera nepelnytai uzima tiek nedaug rinkos dalies. Na, o IE tai visiskas \"pravalas\"

 4. hydrogenet parašė:

  Tie IE procentai absoliuciai nieko nereiskia. IE ateina su pacia OS ir jos neistrinsi (apart WIN7 kuriuose ju nera). Cia turbut skaiciuoja tai kas kiek turi savo pc tu narsykliu, o ne kiek naudoja, nes tikrai abejoju ar 52% naudotu IE…..

 5. Crembo parašė:

  Aš garantuotas, kad 52% naudoja IE. Skaičiuojama kiek naudoja, o ne kiek įrašyta. (Kitaip būtų daugiau negu 100%)

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.