Google vadovas: Steve Jobs\’as – geriausias pusamžio vadovas

Nepaisant to, kokia Jūsų nuomonė apie Apple įrenginius, sunku paneigti tai, jog Steve Jobs\’as yra vienas geriausių verslo lyderių istorijoje. Kaip žinia, Apple įkūrėjas ne per seniausiai atsistatydino iš Apple vadovo posto, tačiau jis vis dar yra dalis kompanijos ir prie jos gali prisidėti kaip kompanijos pirmininkas (angl. Chairman).

Jobs\’o vadovavimo metu, Apple pristatė nemažai produktų, kurie tapo pelningiausiais produktais technologijų pasaulyje. Tikriausiai ir dėl to Google vadovas Ericas Schmidtas puikiai atsiliepė apie šį Apple įkūrėją. Schmidtas pareiškė, kad Jobs\’as yra geriausias vadovas per pastaruosius 50 ar 100 metų.

Šis pareiškimas sugretino Jobs\’ą su tokiais žmonėmis, kaip Henry Fordas ar John D. Rockefelleris, kurie, praėjus daugiau nei pusei amžiaus, gerai žinomi ir vertinami dar dabar. Jobs\’as prie Apple kompanijos vairo stovėjo du kartus: nuo 7-tojo dešimtmečio iki 1985 metų ir nuo 1997 iki 2011 metų. Būtent per pastarąjį laikotarpį jo valdoma kompanija sužibėjo bei buvo išleisti iMac, iPod, iPhone ir iPad produktai.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.