„Intel“ „Battlemage“ vaizdo plokščių turėtume sulaukti 2024 metais

„Intel“ Japonijos žiniasklaidai „4Gamer“ pateikė naują produktų išleidimo planą. Šiame plane daugiausia dėmesio skiriama 2023 m. pristatytiems produktams, tokiems kaip 14-osios kartos „Core“ serija, „Core Ultra 100“, „Xeon Sapphire Rapids“, taip pat diskrečiajai grafikai, pavyzdžiui, „Arc A580“. 2024 m. „Intel“ žada būsimus produktus, tarsi dar kartą patvirtindama savo planus kitais metais pristatyti „Battlemage“.

„Intel“ jau patvirtino, kad „Battlemage“ bus 2023-2024 m. produktas, todėl bet koks nukrypimas nuo šio plano būtų laikomas vėlavimu. Šį kartą bendrovė elgėsi atsargiai ir susilaikė nuo konkrečių ketvirčių nurodymo – tai pamoka, išmokta iš nemalonios nesėkmės, patirtos su „Alchemist“ išleidimu, kuris nemažai vėlavo.

„Intel“ nepateikė jokios naujos informacijos apie „Battlemage“, tačiau gandų malūnas jau sukasi. Nutekintoje skaidrėje teigiama, kad „Battlemage“ turės naujo tipo atmintį, galbūt GDDR6X. Taip pat teigiama, kad šioje architektūroje bus pagerintas Ray Tracing apdorojimas ir bus kai kurie mikroarchitektūros patobulinimai. Architektūra taip pat bus orientuota į „Next-Gen AI“ atvaizdavimo technologijas ir pasiūlys patobulintą „Deep Link“ palaikymą diskrečiųjų / integruotųjų GPU darbo krūviams.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.