AMD žada naujus procesorius AM5 platformai ir po 2025 metų

AMD planuoja naujus „Ryzen 5000“ serijos procesorių modelius, skirtus AM4 platformai, su X3D spartinančiąją atminti, kurių tikimasi sulaukti kitą mėnesį. Tai daugiau nei 6 metų šios platformos gyvavimo laikotarpis nuo 300 serijos mikroschemų rinkinių išleidimo.

Panašų ilgaamžiškumą bendrovė planuoja ir AM5 platformai. Duodamas interviu „Overclockers UK“, AMD klientų kanalų verslo vadovas David‘as McAfee sakė: „Manau, kad mes neabejotinai supratome, jog AM4 platformos ilgaamžiškumas buvo viena didžiausių priežasčių, lėmusių „Ryzen“ sėkmę, ir, galvodami apie ateitį, 2025 m. ir vėliau, šį sprendimą pereiti prie naujos kartos lizdo tikrai labai kruopščiai apgalvosime. Žinome, kokią įtaką daro perėjimas prie naujo lizdo, todėl norime kuo ilgiau likti su AM5 lizdu. Esame tvirtai įsipareigoję iki 2025 m. ir vėliau, ir pamatysime, kiek ilgai šis pažadas tęsis po 2025 m.“.

AMD AM5 platforma debiutavo su „Zen 4“ architektūra 2022 m., o „Zen 5“ tai pačiai platformai turėtų pasirodyti 2024 metais. 2025 m. AMD turėtų išleisti „Zen 6“ procesorius, kurie taip pat naudos AM5 lizdą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.