„Intel Core Ultra 200“ („Arrow Lake“) procesorių išleidimas planuojamas spalio mėnesį

Jei tikėjotės, kad „Intel“ per „Computex“ parodos pristatymą tinkamai atnaujins informaciją apie „Arrow Lake“ architektūrą, tikriausiai teko nusivilti. „Intel“ generalinis direktorius Pat Gelsinger tik paminėjo, kad architektūra bus išleista iki šių metų pabaigos, tačiau daugiau detalių nepateikė.

Tačiau užkulisiuose vyko daugiau. Parodos salėje buvo parodytas realus produktas – Z890 pagrindinės plokštės. Įdomu tai, kad „Intel“ dar neleido jokiai bendrovei jų oficialiai vadinti Z890 serijos plokštėmis, tačiau bendrovės šias pagrindines plokštes vadina sekančios kartos, o tai iš karto aišku kas yra kas.

Pagrindinių plokščių gamintojai nekantravo pademonstruoti naujos kartos pagrindines plokštes su LGA-1851 lizdu. Šis lizdas turėjo debiutuoti kartu su „Meteor Lake-S“ procesoriais, kurie taip ir nebuvo išleisti. Pasak gandų, šią platformą tikėtasi pristatyti prieš kelis mėnesius, kol „Intel“ atšaukė seriją. Kita eilėje yra „Arrow Lake-S“ serija, dar žinoma kaip „Core Ultra 200(K)“, kurią tikimasi pristatyti šiais metais.

Tikimasi, kad „Intel Arrow Lake“ stalinių kompiuterių procesoriai mažmeninės prekybos lentynose pasirodys spalio mėnesį, o prieš tai bus tinkamai pristatyti renginyje, kuris planuojamas rugsėjo mėnesį. „Intel“ generalinis direktorius Pat Gelsinger patvirtino, kad „Arrow Lake“ procesoriai pirmiausia pasirodys stalinių kompiuterių platformoje, o vėliau – nešiojamųjų kompiuterių lustai.

– Hassan Mujtaba, Wccftech

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.