„Intel“ patikslino savo pasisakymą dėl „Meteor Lake“ architektūros staliniams kompiuteriams

Interviu leidiniui „PCWorld“ Michelle Johnston Holthaus („Intel“ vykdomoji viceprezidentė ir Klientų kompiuterijos grupės generalinė direktorė) aiškiai pasakė, kad „Meteor Lake“ lustai staliniuose kompiuteriuose pasirodys 2024 m. Šio pareiškimo problema ta, kad Holthaus iš tikrųjų turėjo omenyje ne stalinių kompiuterių lizdą, o stalinių kompiuterių formos faktorių, kuris apima įvairias sistemas.

Akivaizdu, kad didžioji dauguma naudotojų niekada nevadins mini kompiuterio ar „viskas viename“ sistemos staliniu kompiuteriu, tačiau techniškai abi šios sistemos gali būti naudojamos ant stalo. Šios sistemos ne visada parduodamos kaip stalinio kompiuterio sistemos ir jose dažnai naudojami mažos galios mobiliųjų procesorių variantai. Kitaip nei „Intel Core K“ serijos procesoriai, aiškiai pažymėti ir parduodami kaip stalinių kompiuterių platforma. Dabar „Intel“ turėjo paaiškinti šį painų Holthaus pareiškimą, paaiškindama, kad sakydama stalinis kompiuteris ji iš tikrųjų turėjo omenyje „All-in-One“ sistemą.

„Meteor Lake“ – tai energiją taupanti architektūra, kuri užtikrins novatorišką mobiliųjų ir stalinių kompiuterių dizainą, įskaitant stalinių kompiuterių, pavyzdžiui, „All-in-One“, formų faktorių. Ateityje turėsime daugiau informacijos apie produktą.

„Intel“ atstovas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.