Oficialiai išleidžiamas „Counter-Strike 2“ žaidimas

Nuo kovo mėnesio ribotai testuojamas „Counter-Strike 2“ oficialiai pradėtas teikti visiems „Steam“ žaidėjams. Dabar žaidimas prieinamas „Windows“, „SteamOS“ ir „Linux“ naudotojams. Šiuo atnaujinimu CS2 pakeis CS:GO. „Counter-Strike 2“ yra nemokamas atnaujinimas žaidėjams, kurie jau turi „Counter-Strike: Global Offensive“, žaidimą, kuris jau kelerius metus „Steam“ sistemoje yra nemokamas.

Skirtingai nuo savo pirmtako, „Counter-Strike: Global Offensive“, kuris rėmėsi senstančiu „Source“ žaidimų varikliu, CS2 sulaukė reikšmingų atnaujinimų. Žaidimo variklis buvo pertvarkytas į „Valve“ variklį „Source 2“, todėl pagerėjo grafika, animacija ir garso kokybė.

„Counter-Strike 2“ žaidimas pristatytas po kelis mėnesius trukusių išsamių bandymų, per kuriuos tiek profesionalūs žaidėjai, tiek atsitiktiniai entuziastai turėjo galimybę išbandyti naująjį žaidimą ir pateikti atsiliepimus apie jį. Visą šį laiką „Valve“ nuolat leido atnaujinimus ir taisė klaidas.

Norintiems žaisti „Counter-Strike 2“, keliami tokie sistemos reikalavimai: „Windows 10“ arba „Ubuntu 20.04“, arba panaši ir naujesnė versija, bent keturių branduolių „Intel Core i5“ procesorius arba galingesnis procesorius, mažiausiai 8 GB operatyviosios atminties ir vaizdo plokštė, palaikanti „Shader Model 5.0“ ir „DirectX 11“. Tai būtų AMD GCN+ arba NVIDIA „Kepler+“ ir naujesnės architektūros.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.