„Intel“ patvirtino, kad „Meteor Lake“ architektūra bus skirta ir staliniams kompiuteriams

„Intel“ produktų išleidimo planuose, kurie sukėlė daugybę gandų apie „Meteor Lake-S“ atšaukimą, buvo keletas tikslių elementų, tačiau ne visa istorija. Priešingai ankstesniems gandams apie „Meteor Lake“ architektūros išleidimą metų pabaigoje staliniuose kompiuteriuose, „Intel“ oficialiai paskelbė apie 2024 m. išleidimą. Šią informaciją patvirtino Michelle Johnston Holthaus, „Intel“ vykdomoji viceprezidentė ir Klientų kompiuterijos grupės, iš esmės prižiūrinčios viską, kas susiję su paprastaisiais vartotojais, generalinė direktorė.

Anksčiau buvo spėliojama apie „Intel“ planus IV ketvirtyje pristatyti „Meteor Lake“ pagrindu sukurtus pirmosios kartos staliniams kompiuteriams skirtus „Core Ultra“ procesorius. Tačiau dabar patvirtinta, kad šių planų galutinai atsisakyta. Vietoj to, planuojama, kad „Meteor Lake“ mobiliojoje platformoje debiutuos gruodžio 14 d., o stacionariųjų kompiuterių versijos išleidimo data lieka nenurodyta, bet šie procesoriai pasirodys ateinančiais metais.

Interviu „PCWorld“ Michelle patvirtino, kad „Meteor Lake“ architektūra iš tiesų bus naudojama staliniuose kompiuteriuose:

  • Klausimas: Leiskite paklausti, ar bus „Meteor Lake“ staliniams kompiuteriams?
  • Atsakymas: Stalinių kompiuterių versija pasirodys 2024 m.

 

  • Klausimas: Taigi jūs patvirtinate, kad „Meteor Lake“ bus stalinis kompiuteris?
  • Atsakymas: Taip.

 

  • Klausimas: Ar grįžtate į erą, kai bus procesorių šeima mobiliesiems įrenginiams ir atskira procesorių šeima staliniams kompiuteriams, bet neatrodo, kad taip yra.
  • Atsakymas: Taip nėra. Aš noriu vienos procesorių šeimos nuo viršaus iki apačios abiem segmentams, ar ne visi nori to paties?

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.