„Intel“ pranešė apie 10 kartos mobilius procesorius

CES 2020 parodos metu „Intel“ pranešė apie 10 kartos mobilius procesorius. Šie procesoriai turi „Comet Lake-H“ kodinį pavadinimą, tebeturi minimaliai patobulintą „Skylake“ branduolį ir yra gaminami naudojant 14 nm litografiją. „Intel“ kol kas neatskleidžia, kada šie procesoriai bus išleidžiami oficialiai.

„Comet Lake-H“ procesoriai yra skirti galingiems nešiojamiems kompiuteriams. „Intel“ giriasi, kad jiems mobiliame segmente pagaliau pavyko peržengti 5 GHz barjerą. Čia, žinoma, kalbama apie turbo dažnį, bet ir tai atrodo labai įspūdingai. Ši procesorių serija susidės iš i5 (4 branduoliai/8 gijos), i7 (6 branduoliai/12 gijų) ir i9 (8 branduoliai/16 gijų) procesorių. Tad viskas labai panašu į pirmtakus.

Renginio metu „Intel“ taip pat pasidalino keliomis skaidrėmis, kuriose buvo lyginami „Ice Lake-U“, „Comet Lake-U“ ir 3 kartos „Ryzen“ procesoriai. Testuose „Intel“ procesoriai lengvai įrodė pranašumą. Reiktų atkreipti dėmesį į du dalykus. Kompiuteriai su i7-1065G7 procesoriai turėjo 3733 LDDR4 atmintį, o „Ryzen“ sistema turėjo tik 2400 DDR4 atmintį. Aantra, tai jau gyvenimo ciklą baigianti AMD sistema. CES parodoje AMD turi pranešti apie „Zen 2“ architektūros mobilius procesorius, kurie galės geriau konkuruoti su „Intel“.

3 Komentarai

 1. adex parašė:

  panasu jog intel su 10 serija daro tuos turbo daznius tik tam jog spetu benchmarkus grazius prasukti 😀

  • kernelis parašė:

   Taigi po Ryan Shrout atejimo Intel dabar orientuojasi i „realaus pasaulio testus“, ten 3 sekundziu MS Excel sheet’o single thread prasukima ant 8C CPU ir pan 🙂

 2. koloniukas parašė:

  Pavyko peržengti 5 GHz barjerą kelioms sekundėms ir pasiekti ispudingą 110-120c darbinę temperaturą 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.