„Intel“ savo laboratorijoje jau bando „Battlemage BMG-G10“ grafikos procesorių

„Intel Tech Tour“ suteikė tiesioginę prieigą prie saugiausių bendrovės vietų, kuriose šiuo metu kuriami naujos kartos klientų ir įmonių produktai. Vienas iš bandomų produktų buvo „Intel“ naujos kartos diskreti vaizdo plokštė.

Techniniame ture dalyvavusi „HardwareLuxx“ gedimų analizės laboratorijoje rado „Intel BMG G10“ lustą. Pavadinimas aiškiai patvirtina, kad tai yra naujos kartos grafikos procesorius iš „Battlemage“ serijos. Deja, žiniasklaidos atstovams nebuvo leista fotografuoti, todėl turime tikėti jų žodžiais.

Gedimų analizės laboratorijoje susidūrėme su dėklu, kuriame akivaizdžiai buvo naujos kartos „Arc“ lustų – bent jau buvo atitinkamų lustų, kurie buvo aiškiai pažymėti kaip „BMG G10“.

– Andreas Schilling, „HardwareLuxx“

Šis grafikos procesorius pakeis „Alchemist ACM-G10“, tačiau atsižvelgiant į painią „Intel“ pavadinimų schemą, nėra aišku, ar tai iš tiesų yra aukščiausio lygio modelis. Verta priminti, kad „ACM-G12“ iš tikrųjų yra aukštesnės klasės nei G11, nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kitaip.

„Intel BGM-G10“ buvo minimas nutekintuose produktų išleidimo planuose, kurių data siekia bent jau 2023 m. III ketvirtį. Bendrovės planuose numatyti bent du grafikos procesoriai, konkrečiai G10 ir G21, kurių siektinas energijos suvartojimas atitinkamai 225 W ir 150 W. Kalbant apie specifikacijas, tikimasi, kad naujasis grafikos procesorius pasižymės dvigubai didesniu branduolių skaičiumi nei ACM-G10, ir, kaip pranešama, turės 64 Xe branduolius. Numatoma, kad „Intel“ išlaikys 256 bitų atminties magistralę BCM-G10 luste.

Planuojama, kad „Intel Battlemage“ serija bus išleista 2024 m., nors bendrovė oficialiai nepatvirtino tikslaus laiko. Gandai rodo, kad ji gali debiutuoti pirmąjį 2024 metų pusmetį.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.