„iPhone SE“ lenkimo testas

Dabar yra labai populiaru pažiūrėti, kaip lankstosi naujausi telefonai ir ties kokiu spaudimu korpusas neatlaiko, o jūsų brangus žaisliukas virsta į detalių krūvą. Nenuostabu, kad tokių bandymų neišvengė ir „iPhone SE“ telefonas, tad kviečiame pažiūrėti kaip jam sekėsi.

4 Komentarai

 1. SarzzeR parašė:

  Man atrodo, kad Apple – nusispjauti, kad tie telefonai linksta. Man irgi ne labai rūpėtų, jei vartotojas toks durnas ir lanksto ar nemoka normaliai prižiūrėti telefono, tai jau taps kaltas. Man atrodo, kad taip sulenktum visus prietaisus, panaudojęs tiek jėgos. 🙂

 2. newdiamond parašė:

  isvis truputi kvaileja pasaulis…todel nieko keisto kai vienas padaro durna dalyka., kiti po to skaito dar apie tai…

 3. IFeelYou parašė:

  Pritariu abiems viršuje. Tikrai žmonių debilumui nėra ribų. Galima pagalvot kad žmogus perka telefoną tam kad lankstytų ir mėtytų į sieną. Suprasčiau kad taip testuotų Caterpillar telefonus ar panašius, kurie skirti atlaikyti įvairias sąlygas, bet lankstyti iPhone… Idiotai ir tiek.

 4. Mindaugas Klumbis parašė:

  Tai lanksto visus dabar, tiesiog tas iPhone lankstymas gal daugiau dėmesio pritraukia, nes gi kaip gali brangus telefonas lankstytis? O kaip jis gali nesilankstyti, net grynas metalas lenkiasi panaudojus tinkamą spaudimą. O čia dėl tų video kūrimo tiesiog suveikia paklausa ir pasiūla, jei žmonės žiūri tai matyt reikia, ar tai protinga, na kiekvienam asmeniškai belieka spręsti.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.