Išardžius „Apple Vision Pro“ paaiškėjo, iš ko susideda šie mišrios realybės akiniai

Kadangi „Apple Vision Pro“ mišrios realybės akiniai buvo išleisti juos suskubta išardyti. Du toliau pateikti vaizdo įrašai yra iš JerryRigEverything ir iFixit,  juose galime pamatyti iš ko susideda  „Vision Pro“ akiniai.

Nereikėtų stebėtis, kad „Vision Pro“ nėra lengva atidaryti ir pataisyti. Pirmiausia atjunkite maitinimo laidą, tada trikotažinę juostą, magnetu pritvirtintą veido pagalvėlę ir šviesos sandariklį. Garsiakalbio koteliai išimami naudojant SIM kortelės išstūmimo įrankį. Nėra matomų varžtų, o priekinis „stiklinis“ lęšis uždengtas plastikiniu elementu (po juo yra stiklas). Reikia taikyti karštį ir nuplėšti priekinį dangtelį naudojant nuplėšimo įrankį.

Viduje yra ekranas, kuriame projektuojamos netikros žmogaus akys. Jis padengtas lęšiais (panašiais į esančius 3D atvirukuose), kad būtų imituojamas 3D efektas.

Toliau viduje kamerų masyvas, du ekranai, jų išgaubti lęšiai, dvi pagrindinės plokštės ir t. t. Apie viską daug išsamiau pateiktuose vaizdo įrašuose.

6 Komentarai

 1. newdiamond parašė:

  isardzius….paaiskejo kad tai 9 as pasaulio stebuklas…

  paziurejus bloomberg, tai ten kultistai jau skelbia – ateitis atejo. apple atnese mums ateiti :D:D:D

  • Daemon parašė:

   Seni, aš suprantu šiuos sentimentus, tačiau tai nėra klaidingi svaičiojimai. Visas tas 3d audiovizualumas yra ateitis, kuri ateis gan greit. Aš net nevisai to laukiu, tiesiog sėdžiu gan giliai audio pasauly, taip pat ir grafika man pažįstama, o be to ir kultūriniai-politiniai dalykai. AI su 3d audiovizualika bus sekanti pramonės revoliucija, kuri jau įsivažiuoja. Tai nėra gerai, tai tiesiog realybė, kuri nėra vien teigiama.

  • kernelis parašė:

   Is esmes taip ir yra 🙂 Tik gal sakyciau tai pirmas zingsnis i ateiti, panasiai kaip kad 2007 buvo iPhone.

   • Daemon parašė:

    Pirmas MacBook Retina 13 lagino brauzinant internetą. Praėjo geri keli metai ir niekas to neprisimena. Jau M1 net nebėr naujiena. Dar 5 metai ir Apple akulioriai bus priimtas standartas, kai jo procesoriai suksis normaliu greičiu.

 2. Narkaty parašė:

  Gyvenimas skaimeninei realybei ir AI paplis visur, ateinantis dešimtmetis bus tikrai revoliucija, matant kaip viskas greitai vystosi, ypač neuroniniai procesoriai, tik laiko klausimas, kada AI bus įkištas į kokį nors robotą, kuris turės ilgaamžį energijos šaltinį ir tai neišvengiama, kaip mirtis ir mokesčiai.

 3. Daemon parašė:

  https://www.youtube.com/shorts/Ijq3Ai04iMk

  Vaaa, Satan Klaus jau žada mums ateitį. Pažiūrėkit, nenorit valgyt vabalų, bus dar blogiau 🙂 🙂 🙂

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.