Išardžius „PlayStation 5 Slim“ paaiškėjo, kad naudojamas tas pats 6 nm lustas kaip ir įprastame PS5

Atnaujinta „PlayStation 5“ konsolė, paprastai vadinama „Slim“, yra naujo dizaino žaidimų sistema, kuri palaipsniui pakeis originalią versiją. Dizainas iš tiesų yra plonesnis ir lengvesnis, tačiau oficialiai jis nėra vadinamas „Slim“. Konsolę jau savaitę galima įsigyti, tačiau tik kai kuriose vietose, o oficialaus pristatymo ir platesnio prieinamumo tikimasi artimiausiomis savaitėmis.

Vieną iš šių konsolių gavo „Dave2D“ ir „LinusTechTips“, kurie negailėdami laiko jas išardė. Jie paaiškina konstrukcijos skirtumus, pavyzdžiui, perėjimą nuo dviejų skydelių dangtelio konstrukcijos prie keturių skydelių konstrukcijos arba tai, kaip lengva išimti diskasukį.

Naujoji plonesnė PS5 versija turi 5 šiluminius vamzdelius ir mažesnę aušinimo pagrindo plokštę, palyginti su ankstesne versija su 4 šiluminiais vamzdeliais ir didesne aušinimo pagrindo plokšte. „Sony“ inžinieriai stengėsi išspausti kuo daugiau iš radiatoriaus aplink ventiliatorių. Ventiliatoriuje taip pat pastebimas pakeitimas į 19 menčių dizainą. „LinusTechTips“ atliko konsolės matavimus triukšmo slopinimo kameroje. Jie padarė išvadą, kad „Slim“ versija yra šiek tiek tylesnė, tačiau ji skleidžia daugiau triukšmo iš tos pusės, kur yra diskasukis.

Dizaino pakeitimas nėra susijęs su atnaujintu procesoriumi. Sony jau pakeitė PS5 lustą iš 7 nm į 6 nm, tačiau naujoji „Slim“ versija šioje srityje nesikeičia. Tai paaiškina, kodėl abiejų sistemų energijos suvartojimas nepasikeitė.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.