Išleidžiamas „Philips 499P9H“ monitorius (49 coliai, 5120 x 1440 )

MMD praneša apie „Philips 499P9H“ monitorių:
apdovanojimus pelnęs „SuperWide“ monitorius, sukurtas našumo siekiantiems profesionalams 

Amsterdamas, sausio 29 d. – MMD, lyderiaujanti monitorių bendrovė, pagal licenciją valdanti „Philips Monitors“ prekių ženklą, į rinką paleidžia visiškai naują „Philips 499P9H Brilliance“ 32:9 „SuperWide“ išlenktą LCD monitorių. Šis apdovanojimus pelnęs 49 colių (48.8 colių arba 124 cm įstrižainė) monitorius profesionaliems naudotojams suteikia našumą didinančių funkcijų lobyną, kad kiekviena minutė, kurią jie praleidžia dirbdami, taptų efektyvesnė, produktyvesnė ir malonesnė. „Philips 499P9H“ monitorius, pasižymintis plačiu 32:9 „SuperWide“ ekranu ir itin didelės skiriamosios gebos vaizdu, perteikia įspūdingą grafiką prabangaus dydžio formatu, atitinkančiu du didelius monitorius, o tai yra tobula alternatyva greta sustatytų dviejų 27 colių „Quad HD“ raiškos monitorių aplinkai. Šis monitorius turi viską, – patogią USB-C jungtį, kuri suteikia didelės spartos duomenų perdavimo ir lankstaus ryšio privalumą, o taip pat iškylančią vaizdo kamerą ir ekologišką dizainą.


Philips 499P9H: Sukurtas šiuolaikiniam profesionalui

 

Darbo erdvė nuo sienos iki sienos
„Philips 499P9H“ monitorius žino, kaip padaryti įspūdį. Jo milžiniško dydžio formatas yra apdovanojimus pelniusio modernaus dizaino laimėjimas, pasižymintis 1800r išlinkio ekranu, kuris atitinka natūralią akies formą ir subtiliai apgaubia naudotoją, sumažindamas blaškymą ir maksimaliai padidindamas komfortą. Bet šio monitoriaus grožis neapsiriboja išore, nes didelis plotis suteikia išskirtinę galią padidinti našumą. Dingo poreikis sudėtingiems kelių monitorių išdėstymams, pasižymintiems baisiu skiriamuoju tarpu ir kabelių netvarka. Vietoj to, „499P9H“ modelis suteikia stulbinančią 49 colių darbo erdvę, kaip ir turint du 27 colių 16:9 „Quad HD“ monitorius, sustatytus greta. Tai leidžia naudotojams išskleisti, palyginti dokumentus ar tvarkyti kelis failus vienu metu, nebereikia langų uždėti vieną ant kito, slinkti žemyn ar priartinti. Be to, norint pritaikyti papildomus konfigūravimo scenarijus, sutaupyti laiko ir erdvės, įrengtas „MultiClient“ integruotas KVM jungiklis įjungia „Multi-View“ funkciją, leidžiančią naudotojams vienu metu valdyti du atskirus įrenginius viena klaviatūra ir pele.

Įtraukiantis vizualinis patyrimas
Turint tokį didelį ekraną, aukšta vaizdo kokybė yra būtina. Ir čia taip pat „Philips 499P9H“ monitorius išsiskiria iš kitų. „Dual Quad HD“ (5120 x 1440) skiriamoji geba reiškia didesnį pikselių tankį ir detalumą, o „VESA“ sertifikuota „HDR 400″ technologija suteikia akinančias spalvas, tamsius šešėlius ir žėrinčią baltą spalvą, užtikrina optimalų spalvų gylį ir išsaugo atspalvių niuansus, dėl to rodomi vaizdai tarsi atgyja. Siekiant beveik visiškai apimti regos lauką, „Philips“ VA LED ekranas pasikliauja pažangia vertikalaus lygiavimo technologija, kuri užtikrina aukštus statinio kontrasto santykius, todėl vaizdai išlieka ryškūs iš bet kokio žiūrėjimo kampo. Šis monitorius puikiai tarnaus CAD ir grafikos dizaineriams, architektams, inžinieriams, fotografams ir visiems kitiems specialistams, kuriems tobulas pikselių ir spalvų tikslumas yra būtinas.

Sukurtas šiuolaikiniam profesionalui
Šiuolaikinei darbo vietai reikalaujant vis didesnio lankstumo, dinamiškumo ir prisitaikymo, šiandienos profesionalams reikia įrangos, kuri gali padėti išlikti. „Philips 499P9H“ monitorius tenkina šį poreikį, suteikdamas daugybę naujoviškų funkcijų, kurios padeda maksimaliai išnaudoti darbo dieną. Integruota USB 3.1 C tipo išplėstųjų jungčių stotis su energijos tiekimu atlieka pagrindinį vaidmenį, didinant judrių profesionalų produktyvumą. Su didelės spartos USB 3.1 technologija, duomenų perdavimas yra greitesnis, o reversinė USB-C jungtis leidžia lengvai prijungti įrenginius vienu kabeliu. Išoriniai įrenginiai ir nešiojamieji kompiuteriai gali būti tiesiogiai prijungti prie monitoriaus, kad būtų galima perkelti failus, žiūrėti vaizdo įrašus ir kt. Ir prijungimo patirtį užbaigiant, nešiojamus kompiuterius galima prijungti saugia laidine jungtimi be jokio atskiro kabelio, nes monitorius turi integruotą RJ45 prievadą. Siekiant daugiau komforto ir saugumo, monitorius turi patogią iškylančią internetinę vaizdo kamerą su „Windows HelloTM“ veido atpažinimo funkcija, o kameros nenaudojant, ją galima diskretiškai ir saugiai nuleisti. Kadangi visuomet prioritetu yra naudotojų patogumas, „Philips 499P9H“ monitorius suteikia naudotojams daugybę vaizdo sprendimų, įskaitant „Flicker-Free“ technologiją ir „LowBlue Mode“ režimą, taip pat efektyvias ergonomiškas funkcijas, pvz. reguliuojamo aukščio stovą su pasukimo ir pakreipimo galimybėmis ir „VESA“ laikiklį.

„Philips 499P9H“ monitorius jau galima įsigyti už rekomenduojamą mažmeninę 1099 EUR kainą.

Daugiau informacijos apie „Philips“ monitorius rasite: https://www.philips.co.uk/c-m-pc/monitors

Specifikacijos: https://www.p4c.philips.com/files/4/499p9h_00/499p9h_00_pss_litlt.pdf

3 Komentarai

  1. ziogzzz parašė:

    Kiek maximum Hz palaiko ?

  2. ziogzzz parašė:

    Samsungas CRG9 -120hz, tai philips’ui feilas. Nes simracing’ui tikrai 60hz mazoka.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.