„Jon Peddie Research“ skelbia trečio ketvirčio grafikos rinkos statistiką

„Jon Peddie Research“ pateikė grafikos rinkos statistiką trečiame ketvirtyje. Paaiškėjo, kad grafikos procesorių 2021 metų trečiame ketvirtyje buvo tiekta 18,2 % mažiau nei ketvirtyje prieš tai, bet 12 % daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus. Į šią statistiką patenka visa grafika, tiek diskreti, tiek integruota. AMD į rinką tiekė 11,4 % mažiau grafikos procesorių, „Intel“ grafikos tiekimas sumažėjo net 25,6 %, o NVIDIA savo grafikos tiekimą sugebėjo padidinti 8 %. Čia lyginama trečio ir antro ketvirčio statistika.

Gaila, bet „Jon Peddie Research“ nepateikia tikslių tiekimo skaičių diskrečios grafikos sektoriuje. Galime pamatyti tik rinkos pasiskirstymą tarp AMD ir NVIDIA. Įdomu, kad situacija 2021 metų trečiame ketvirtyje yra tokia pati, kaip ir prieš tai buvusiame. AMD tenka 17 % rinkos dalies, o NVIDIA turi 83 % rinkos. Tai reiškia, kad bendras sumažėjęs AMD grafikos tiekimas yra integruotos grafikos sektoriuje, o AMD diskrečios grafikos tiekimas vyko lygiagrečiai su NVIDIA.

1 Komentaras

  1. neblogai parašė:

    Intel dGPU netiekia. Nvidia tiekia tik diskrečią grafiką, ir patiekė jos 8% daugiau. AMD/Nvidijos dGPU rinkos dalis išliko ta pati, taigi AMD dGPU taip pat patiekė apytiksliai tiek pat daugiau.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.