Kaip prijungti internetą iš telefono į kompiuterį?

Technologija nuolat keičiasi ir kinta, todėl kartais sudėtinga suktis su visais jos pokyčiais. Vienas iš tokių pokyčių yra galimybė naudoti savo mobilųjį telefoną kaip mobilų interneto tašką kompiuteriui. Ši funkcija yra neįkainojama, jei esate kelyje ir neturite prieigos prie Wi-Fi, arba jei esate vietoje, kur nėra patikimo interneto ryšio. Šis straipsnis bus skirtas tam, kad išsamiau paaiškintų, kaip naudotis šia funkcija ir prijungti internetą iš telefono į kompiuterį. Informacija bus pristatyta aiškiai ir suprantamai, kad kiekvienas vartotojas, nepriklausomai nuo technologinių įgūdžių, galėtų lengvai ją įgyvendinti.

Kas yra mobilusis interneto taškas?

Mobilusis interneto taškas yra funkcija, kuri leidžia jūsų telefoną paversti mobiliuoju interneto ryšio tašku. Tai reiškia, kad telefonas gali suteikti interneto prieigą bet kokiam prietaisui per Wi-Fi, Bluetooth arba USB kabelį. Panašu į tai, kaip veikia Wi-Fi routeris, jūsų telefonas sukuria interneto tašką, prie kurio gali prisijungti kiti prietaisai.

Kaip prijungti internetą per Wi-Fi?

Prijungimas per Wi-Fi yra patogus ir lengvas būdas prisijungti prie interneto naudojant mobilųjį interneto tašką. Pirmiausia reikia įjungti mobilaus interneto taško funkciją telefone. Tai galima padaryti per nustatymų meniu, dažniausiai tai bus skyriuje „Tinklas ir internetas“ arba „Ryšiai“. Čia rasite „Mobilusis interneto taškas“ arba „Tethering & portable hotspot“, priklauso nuo telefono modelio. Tada tiesiog įjunkite „Wi-Fi hotspot“ funkciją ir nustatykite savo slaptažodį, kurį kiti prietaisai turės įvesti norėdami prisijungti prie jūsų interneto taško.

Kaip prijungti internetą per USB?

USB jungtis gali būti naudinga, jei norite prisijungti prie interneto naudodami mobilaus interneto taško funkciją, bet norite išsaugoti baterijos. Šis procesas yra šiek tiek sudėtingesnis, tačiau vis tiek gana paprastas. Pirmiausia, prijunkite telefoną prie kompiuterio naudodami USB kabelį. Tada eikite į nustatymų meniu telefone, kaip aprašyta ankstesniame skyriuje, ir įjunkite „USB tethering“ funkciją.

Specialios programos

Yra keletas programų, kurios gali padėti prijungti jūsų kompiuterį prie telefono interneto. Pavyzdžiui, programos, tokios kaip „PdaNet+“ arba „EasyTether“, siūlo daugiau funkcijų nei standartinis Android tethering. Šios programos gali būti naudingos, jei standartinė tethering funkcija neveikia arba jei norite daugiau kontrolės.

Išvada

Kaip matote, telefono naudojimas kaip interneto šaltinis yra gana paprasta procedūra, kuri suteikia jums galimybę naudoti internetą bet kur ir bet kada, kai reikia. Nors tai gali sukelti didesnį telefono baterijos naudojimą, tačiau iš esmės tai yra puikus sprendimas, kai esate toli nuo namų arba neturite prieigos prie Wi-Fi.

Vis dėlto, reikėtų prisiminti, kad naudojant mobilaus interneto taško funkciją, jūsų telefono duomenų planas gali greitai išeikvoti, todėl būtina atsižvelgti į savo duomenų planą ir naudojimo sąlygas. Tačiau, naudojant šią funkciją atsakingai, ji gali būti neįkainojama, ypač kai reikia skubiai prisijungti prie interneto.

Taigi, jei esate kelyje ir neturite prieigos prie patikimo Wi-Fi, neabejokite, jūsų telefonas gali tapti jūsų nešiojamo kompiuterio gelbėjimo ratu. Kaip rodo šis straipsnis, prijungti internetą iš telefono į kompiuterį yra gana lengva ir paprasta, svarbiausia yra žinoti, kaip tai padaryti.

Šį straipsnį parengė Varlė.lt komanda su viltimi, kad jis bus naudingas ir informatyvus. Tikimės, kad jis suteiks jums reikiamos informacijos ir pasitikėjimo, kad jūsų nešiojamas kompiuteris visada, esant reikalui, gali prisijungti prie jūsų telefono interneto.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.