Kinai uždarinėja „Bitcoin“ keityklas

Jei įdomu dėl ko krenta „Bitcoin“, o taip pat ir kitų kripto valiutų vertė, tai dėl to galime kaltinti Kiniją, kuri nuo mėnesio galo ruošiasi uždrausti prekiauti šia virtualia valiuta vietinėje rinkoje. Pavyzdžiui, jau dabar antra didžiausia keitykla „BTCChina“ sumažino prekybos apimtis, nors Kinijos vyriausybės draudimas turėtų įsigalioti tik nuo rugsėjo pabaigos.

Kaip minėjome, tokios naujienos stipriai pakoregavo „Bitcoin“ vertę  neigiama linkme, nes Kinija atsakinga už apie 23 % visų „Bitcoin“ sandėrių. Dar prieš savaitę „Bitcoin“ kainavo apie 4700 USD, dabar kripto valiutos vertė yra kiek didesnė nei 3100 USD. Taigi per savaitė „Bitcoin“ vertė nukrito beveik 35 %. „Ethereum“ į šias naujienas irgi sureagavo neigiamai. Prieš savaitė 1 ETH kainavo ~330 USD, dabar apie 220 USD.

11 Komentarai

 1. Mindaugas Klumbis parašė:

  Negalėjo pavasarį uždaryt? Nebūtų reikėję čia visiem pulti kasti ir vaizdo plokštes pirkt. 🙂

 2. Minde parašė:

  tai kad krito del kitu priezasciu, ten pries sia valiuta OFICIALIAI smarkiai pasisake pasaulio galingieji, ir jei kas tikejosi valiutos iejimo i realu atsiskaitymo pasauli, tas nusivyle. Po tu pasisakymu sekancia diena ziauriai krito kursas. Po to seke grandininiai ivykiai, kaip sie Kinijoje.

  • Mindaugas Klumbis parašė:

   Pripažinsiu neįdėmiau domiuosi ta virtuve, tiesiog perverčiau rastą straipsnį ir tiek.

   Įdomu, kokia ta kripto valiutų padėtis ateityje bus. Manau atsiskaityti Bitcoin vis tiek bus galima, o gal greitu laiku ir ETH. Žiūrėsim.

 3. jokbon parašė:

  Man tai apsimoka kad bitcoin kristu 😀 tegu pisa i nuli

 4. Maariux parašė:

  kelių dienų skirtumas
  BTC – 1000 €
  ETH – 100 €

  Įdomu nuo kokios ribos atsimuš atgal..

 5. xenixas parašė:

  pagaliau atpigs vaizduskes 😀 svarbaiusia nepirkt devetu kur 24/7 100% dirbo lol 😀

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.